Ekonomi

Bu illere ucuz konut müjdesi! Ayda 1.769 TL taksit ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın

1.769 TL taksitle ev sahibi olmak hala hayal değil. Bir çok sektörde olduğu gibi konut sektöründe de krizler devam ediyor ancak TOKİ ucuza ev sahibi yapmaya devam ediyor.

1.769 TL taksitle ev sahibi olmak ister misiniz? Bu illere ucuz konut müjdesi! Ayda 1.769 TL taksit ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın. Bir çok sektörde olduğu gibi konut sektöründe de sular durulmuyor. Konut fiyatlarının ve kiralık ev fiyatlarının artması ile birlikte ülkede konut krizi ne yapılsa da bir türlü aşılamıyor. Konut kredilerinin artması, enflasyon verilerinin yükselmesi, pandemi ve ardından gelen ekonomik kriz işleri çıkmaza sürüklüyor. Bu illere ucuz konut müjdesi geldi.

Siz de ucuz konut sahibi olmak istiyorsanız haydi ekran başına. Ucuz konut fırsatları için size güzel bir haberimiz var. Haberstand olarak devletin ürettiği ucuz konutları araştırdık. Eğer bu illerde yaşıyorsanız çok şanslısınız.

house 1407562 1280

Devlet ucuz konut üretimine devam ediyor. Bu illere ucuz konut müjdesi! Ayda 1.769 TL taksit ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın. Devlet ucuz konut için harekete geçti. Ev sahibi olmak isteyenler için sevindiren haber geldi. Konut alacak vatandaşların yakından takip ettiği Toplu Konut İdaresi yeni daire satışlarına ilişkin duyuru yayınlandı.

Önerilen İçerik :   İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMAYA ZAM !

Toplu Konut İdaresi’nin internet sayfasında yer alan “Satış ve Duyurular” bölümünde yeni daire satışları duyuruldu. Bu illere ucuz konut müjdesi! Ayda 1.769 TL taksit ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

TOKİ’nin sayfasında yayınlanan ilanlara baktığımızda görüyoruz ki 24 ilde 420 bin TL bandından başlayan fiyatlarla yüzde 10, 15 ve 20 peşinat seçenekleriyle bir çok konut satışı yapılıyor.

Aksaray, Bolu, Bursa, Çankırı, Çorum, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İzmir, Karaman, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak ve Van’da ucuz konut sahibi olmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu