Gündem

Bugün bankalar açık mı? 13 Temmuz’da bankalar açık mı? Hangi bankalar çalışıyor?

İkinci dini bayramımız olan Kurban Bayramı’nı da geride bıraktık. Bayram tatilinin 9 güne çıkarılması ile bankaların açık oluğu olmadığı bugün en merak edilen konulardan biri. Bugün bankalar açık mı? 13 Temmuz’da bankalar açık mı? Hangi bankalar çalışıyor?

Bugün bankalar açık mı? 13 Temmuz’da bankalar açık mı? Hangi bankalar çalışıyor vatandaşlar araştırıyor. Bayram tatili 9 güne çıktı çıkmasına ancak özel sektördekiler çalışıyor. Vatandaş da hal böyle olunca 13 Temmuz ve 14 Temmuz’da bankalar açık mı merak ediyor. Bayram tatilinin 9 güne çıkarılması ile birlikte gözler bankaların çalışıp çalışmadığına çevrildi.

Bir çok kişi tatile çıktı. Para harcamak için vatandaşların paraya da ihtiyacı oluyor haliyle. Nakit olarak fazla yanında taşımayanlar bir paniğe kapıldı. Ya da kredi yatıracak olanlar merak ediyor. Bugün bankalar açık mı? 13 Temmuz’da bankalar açık mı? Hangi bankalar çalışıyor? Biz sizler için araştırdık bayramda bankaların çalışıp çalışmadığı, bayramda hangi bankaların çalıştığı hangilerinin çalışmadığını araştırıp sizler için derledik. Bugün bankalar açık mı? 13 Temmuz’da bankalar açık mı? Hangi bankalar çalışıyor?

Kurban Bayramı bitti ancak 15 Temmuz ile birleştirilen tatilde 15 Temmuz günü resmi tatil olacağı için bankaların kapalı olacağı biliniyor ancak 13 Temmuz’da bankalar açık mı veya 14 Temmuz’da bankalar açık mı merak ediliyor.

13 Temmuz’da bankalar açık mı?

Kurban Bayramı resmi tatil olduğu için bankalar bayram boyunca kapalı oldu. Peki Bugün bankalar açık mı? 13 Temmuz’da bankalar açık mı? Hangi bankalar çalışıyor?

Bugün bankalar açık mı?

Hiç bir banka resmi ttailde hizmet vermez. Özel sektör olduğu için Bankalar 13-14 Temmuz tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek.

EFT, havale bayramda yapılır mı?

Bayram süresince en merak edilen konulardan biri de bankalardan yapılan işlemler ile ilgili oldu. Bayramda EFT ve havale yapıldığında para karşı tarafa geçer mi merak ediliyor. EFT işlemlerinde bayram boyunca aktarım yapılmayacak. Havale ve EFT işlemleri resmi tatilin ardından ilk gün yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu