Magazin

Camdaki Kız Tako kimdir? Hamza Yazıcı kimdir? Boyu, kilosu, yaşı…

Merakla beklenen Camdaki Kızdizisi yayın hayatına başladı. Dizideki Tako karakteri herkesi davranışları ile şaşkına uğrattı. Camdaki Kız Tako kimdir? Hamza Yazıcı kimdir? Boyu, kilosu, yaşı…

Camdaki Kız Tako kimdir? Hamza Yazıcı kimdir? Boyu, kilosu, yaşı kaçtır diziyi izleyen herkes bunları merak ediyor. Camdaki Kız adlı Gülseren Budayıcıoğlu eseri dizi olarak çekilmeye ve Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanmaya başladı. Dizideki başrol oyuncularından Rafet Koloğlununu sağ kolu görevini üstlenen Tako karakteri dizide izleyiciyi şaşkına uğratacak hareketler yaptı.

camdaki kiz tako kimdir camdaki kiz tako 14052778 572 amp

Çocukluk yıllarından itibaren güçlünün yanında durursa bu hayatta ezilmeyeceğine karar vermiştir. Dünyada kendini gerçekleştirmek için bir güç silahı olarak gördüğü Rafet’in sözünden hiçbir zaman çıkmaz. Kişisel bakımına, tıraşına, saçına, üstüne başına çok önem verir.

Dizide Rafet Koloğlu öyle istiyor diye sofraya herkese 5 zeytin koyuluyor. Hizmetli yanlışlıkla 6 zeytin koyduğu için onu farkediyor ve tabaktan onu çıkarttırıyor.

camdaki kiz tako kimdir camdaki kiz tako 14052778 5731 amp

Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandıran Hamza Yazıcı, oyunculuğu ata sporu olduğu için seçtiğini ve gerçek hayatta biraz aksi ve tehlikeli biri olduğunu söylüyor. 1992 yılında doğan Yazıcı, Güldür Güldür Show ve Çok Güzel Hareketler’de oyunculuk yaptı. Tako Kolonya Cumhuriyeti filminde uzaylı karakterini canlandırmıştı. Yazıcı, 29 yaşında 1,28 boyunda ve Kova burcudur.

Önerilen İçerik :   İkili arasında ipler koptu! Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya davalık oldu!

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Camdaki kız konusu, Camdaki kız gerçek hikayesi dizi ekranlara geldiğinden beri en çok merak edilen ve en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Peki nedir bu Camdaki Kız’ın konusu?

Gülseren Budayıcıoğlu imzalı romanın ana kahramanı olan Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet çekmeyen ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakter olarak anlatılır. Fakat bunca bolluğun ve bereketin içerisinde yüzü ne yazık ki hiçbir zaman gülmez. Çünkü kitabın ana karakteri Nalan ailesinden sevgi görmemiştir. Nalan kocası tarafından da aynı sevgisizliğe maruz kalır. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan yitirince Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını çeken bir karaktere dönüşmüş olur. Ta ki karşısına Hayri çıkıncaya kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu