Magazin

Cem Yılmaz’a icra şoku! Ahu Yağtu, Cem Yılmaz’ı icraya verdi!

Netflix’teki son dizisi Erşan Kuneri’yle ortalığı kasıp kavuran Cem Yılmaz’a icra şoku… Komedyen Cem Yılmaz’ın, oğlu Kemal için eski eşi Ahu Yağtu’ya ödediği 10 bin dolarlık nafakayı mahkeme kararıyla 70 bin TL’ye indirmesinden sonra Ahu Yağtu’dan istinaf hamlesi geldi. Eski eş Ahu Yağtu söz konusu kararın kesinleşmediğini kaydederek, “Kanunen nafakayı 10 bin dolar yatırmalı” ifadelerini kullandı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz’ı icraya verdi. İşte söz konusu konu ile ilgili merak edilen son dakika detayları…

Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine göre, komedyen Cem Yılmaz 2012 yılında manken ve oyuncu Ahu Yağtu ile evlenmişti. İkilinin evliliklerinden bir oğlu olmuş ancak çift 2013’te 20 aylık evliliklerini bitirme kararı almıştı. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre komedyten Cem Yılmaz’ın, oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka ve Ahu Yağtu’ya 500 bin dolar tazminat ödenmesi için karar çıkmıştı.

cem2
cem yılmaz

DOLAR ÖDEMEK İSTEMEDİ

Sekiz sene boyunca oğlu Kemal için 10 bin dolar nafaka ödeyen komedyen Cem Yılmaz, dolar kurunun aşırı artışı nedeniyle nafakanın azaltılması için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuru yaptı. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, eski eşi Ahu Yağtu’ya dava açan komedyen nafakayı dolar bazında değil artık 40 bin lira şeklinde ödemeyi talep etti.

Önerilen İçerik :   Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş ayrıldı mı?

Aktarılan detaylara göre, mahkeme, komedyen Cem Yılmaz’ın 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması talebini kısmen kabul etti ve 70 bin Türk Lirası şeklinde belirlenmesine hükmetti.

Eski eş Ahu Yağtu söz konusu kararı avukatı aracılığıyla kararı İstinaf Mahkemesi’ne taşıdı.

cem3
ahu yağtu

“KARAR KESİNLEŞMEDEN 70 BİN TÜRK LİRASI YATIRDI”

Cem Yılmaz söz konusu mahkeme kararı kesinleşmeden nafakayı 70 bin Türk Lirası olarak yatırınca da eski eşi Ahu Yağtu, Cem Yılmaz’ı icraya verdi. Ahu Yağtu nafakanın kanunen 10 bin dolar şeklinde yatırılması gerektiğini kaydederek, eksik kalan bölümün ödenmesini istedi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan konuyla ilgili olarak karşı hamle gecikmedi. Cem Yılmaz, icraya konu olan nafakayı mahkeme kararına göre yatırdığını kaydederek, hakkında başlatılan icra işleminin kaldırılmasını istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu