Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

CHP Odabaşı Çatlağında Kılıçdaroğlu Çılgına Döndü!

  • 31 Ocak 2019
  • 347 kez görüntülendi.
CHP Odabaşı Çatlağında Kılıçdaroğlu Çılgına Döndü!
Konu Altı

CHP’de geçen hafta büyük tartışmalara sebebiyet veren bir oylamayla birlikte Kadıköy Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Şerdil Dara Odabaşı ile ilgili çatlak git gide derinleşiyor. Kılıçdaroğlu’nun Odabaşı’nın adaylığıyla ilgili olarak lobi yapan Oğuz Kaan Salıcı ile bir görüşme gerçekleştirdiği ve Odabaşı’nın paylaşımlarını gösterip kendisine “Bu ne rezalet, bunlardan haberin yok muydu?” gibi söylemlerde bulunduğu öğrenildi.

Kılıçdaroğlu Çılgına Döndü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Odabaşı’nın PKK ve HDP yandaşı olduğu paylaşımlardan herhangi bir şekilde haberinin olmadığı, bu paylaşımları görür görmez çılgına döndüğü bilgisine ulaşıldı. Kılıçdaroğlu’nun, Parti Meclisi’nde Odabaşı’nın aday olması için çok ısrarcı olan Oğuz Kaan Salıcı ile bir görüşme yaptığı bildirildi.

Kılıçdaroğlu’nun Salıcı’ya “Aday olması için bu kadar ısrarcı olduğun arkadaşının yaptığı bu paylaşımlardan haberin yok muydu, bu rezalet ne?” dediği iddia edildi.

HDP ve PKK Yandaşı Paylaşımları Var

CHP tarafından Kadıköy’de belediye başkanı adayı olarak gösterilen Şerdil Dara Odabaşı, Resmi Twitter hesabı üzerinden 9 Mart 2014, 28 Haziran 2013, 26 Temmuz 2013, 28 Kasım 2015 tarihlerinde HDP ve PKK Yandaşı paylaşımlar altına imza atmış.

Kılıçdaroğlu’nun bu paylaşımlardan haberi olmadığı biliniyor. Odabaşı’nın aday olması için büyük çaba gösteren ve aşırı ısrarcı davranan Salıcı, Kılıçdaroğlu tarafından büyük tepki oldu.

Çılgına dönen Kılıçdaroğlu “Bu ne rezalet” “bunlardan haberin yok muydu” diyerek Salıcı’ya tepki gösterdi iddiaları gündemde yer alıyor. Kılıçdaroğlu’nun her 2 isim içinde henüz ne yapacağı bilinmiyor.

İşte o paylaşımlar…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ