Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Çocukları olmuyor diye doktora gittiler! Duyduklarına inanamadılar…

  • 27 Ağustos 2018
  • 327 kez görüntülendi.
Çocukları olmuyor diye doktora gittiler! Duyduklarına inanamadılar…
Konu Altı

Dört sene evvel evlenen ve mesut birlikteliklerini bir çocuk sahibi olarak perçinlemek isteyen 24 ve 26 yaşlarındaki genç çift her türlü yöntemi denese de çocuk sahibi olmayı başaramadı.

Bunun üzerine doktora giderek tıbbi yardım almayı tercih eden isimleri açıklanmayan çift, sorunun ne oldupunu öğrenmeyi amaçlıyordu… Kadın doğum uzmanı Liu Hongmei’ye giden çift, doktorun kontrolü sonrasında kendilerini şaşkına çeviren bir cevap aldılar: Genç kadın hala bakireydi!

Sözcü’nün aktardığına göre mevzu, bahis hakkında incelemelerini derinleştiren Hongmei, genç kadının kızlık zarının sağlam olduğunu ayrım etti. Yaşadıklarını, “Çok sağlıklı bir çiftti ama 4 yıldır evli olmalarına karşın çocuk sahibi olamıyorlardı. Aileleri de onlara baskı yapıyordu, ben de başta sorunun stres olduğunu düşündüm ama daha sonra denetim edince hastamın hala bakire olduğunu ayrım ettim” dedi.

TAVSİYELERE UYDUKTAN SONRA HAMİLE KALDI

Çifte birçok soru sorarak sorunun sebebini öğrenmek isteyen hekim kısa süre sonra çiftin 4 sene boyunca neyi yanlış yaptığını anladı. Cinsel birliktelik sırasında kadının aşırı keder hissettiğini söylemesinin ardından check-up yapıldı. Kadın doğum uzmanı test sonuçlarına bakınca sorunun çiftin yanlış şekilde cinsel ilişkiye girdiğini ayrım etti. 26 yaşındaki adam ile 24 yaşındaki eşi 4 sene boyunca aksi münasebet yaşadıkları için çocuk sahibi olamıyordu.

İsmi açıklanmayan çiftin, ülkenin cenup batısındaki Guizhou bölgesinde yaşadığı anlatım edilirken, mahalli basın doktorun cinsellik üzerine rehberlik yaptığı ve birçok konuda tavsiye verdiğini açıkladı. Mahalli basında yer saha haberlerde olayın geçtiğimiz aylarda meydana geldiği ve çiftin bu tavsiyelerin ardından ilk çocuklarını beklediği aktarıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ