Magazin

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğün tarihi belli oldu mu? Düğün ne zaman nerede olacak?

Güzel oyuncu Demet Özdemir, aşk yaşadığı şarkıcı Oğuzhan Koç’tan geçtiğimiz sevgililer gününde evlilik teklifi almıştı. Peki Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğün tarihi belli oldu mu? Düğün ne zaman nerede olacak?

2 yıldır aşk yaşayan güzel oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç çifti evlilik yolunda ilk adımı attı. Güzel oyuncu Demet Özdemir, aşk yaşadığı şarkıcı Oğuzhan Koç’tan geçtiğimiz sevgililer gününde evlilik teklifi almıştı.

Çiçeği burnunda çift, dün aile arasında gerçekleştirilen tören ile nişanlanırken hayranlarından ünlü çifte tebrik mesajı yağdı.

Peki Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğün tarihi belli oldu mu? Düğün ne zaman nerede olacak?

dedee

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ NE ZAMAN EVLENECEK? DÜĞÜN NEREDE OLACAK?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti yaz sonu nikah masasına oturmayı planlıyor. Demet Özdemir, geçtiğimiz Sevgililer Günü’nde Oğuzhan Koç’tan evlilik teklifi almıştı.

Sabah’ın aktardığına göre, göre, dün gerçekleştirilen nişan töreninde Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’in elinden tuzlu kahvesini de içti. Törende hem kız isteme merasimi gerçekleşti, hem de nişan yüzükleri takıldı.

Demet Özdemir’in elinden tuzlu kahveyi içen Oğuzhan Koç’un “Bence mükemmel bir karışım” sözü sosyal medyada da gündem oldu.

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇUN DÜĞÜNÜ NE ZAMAN?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğününün yaz sonunda olması planlanıyor. Oğuzhan Koç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “İkimizin de takvimi çok yoğun, net tarih belirleyemedik” şeklinde konuşmuştu.

Demet Özdemir nişan töreninde toplam üç elbise giydi. Güzel oyuncu isteme sırasında beyaz şık bir kalem elbise, nişan töreninde sırt dekolteli pembe bir elbise ve en son olarak da beyaz mini bir elbise tercih etti.

dede4

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ’UN DÜĞÜNÜ NEREDE OLACAK?

Düğünün Çeşme’de olacağı iddialarını da yanıtlayan Demet Özdemir, konuyla ilgili olarak, “Arkadaşlar kesin bir şey söyleyemiyorum ancak yüksek ihtimal İstanbul olacak.” demişti.

Yine diğer bir taraftan geçtiğimiz aylarda Bebek’te görüntülenen Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti, düğün törenlerinin 4 gün devam edeceği şeklinde çıkan haberlere de açıklık getirmiş ve “Dört gün değil ama iki gün olabilir. Bir günü de arkadaşlarımızla eğlenerek geçirmek istiyoruz, herkese zaman ayırmak istiyoruz. O yüzden şimdiden bir şey söyleyip, daha sonra onu yapamamak kötü olur.” şeklinde konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu