Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Doktor Cinayetinde Yeni Detaylar… Siyah Dekolteli Tuzak!

  • 11 Aralık 2018
  • 511 kez görüntülendi.
Doktor Cinayetinde Yeni Detaylar… Siyah Dekolteli Tuzak!
Konu Altı

Elazığ’da bir öğrenci evinde hayata gözlerini yuman Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Doç. Dr. Mustafa Girgin’e tuzak kurulduğu ve bu tuzağın siyah dekolteli elbiseyle yapıldığı belirlendi.

35 yaşındaki doktoru bıçaklayarak öldürdükleri iddiasıyla birlikte polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 6.sınıfta eğitim gören bir öğrenci ve pratisyen doktor olan sevgilisi mahkeme tarafından tutuklama kararıyla birlikte cezaevine gönderilmişti.

Elazığ’da yaşanan doktor cinayetinin zanlısı olan F.Ş.A. tarafından verilen ifade büyük şaşkınlık yarattı ve pes dedirtti. Katil zanlısı F.Ş.A. mahkemeye verdiği ifade de Genel Cerrah Uzmanı Mustafa Girgin’in kız arkadaşı olan Ç.G. ile 3 yıl boyunca cinsel tacizlerde bulunduğunu ve sosyal medyadan da kendisine cinsel içerikli birçok mesaj attığını ileri sürdü.

Ç.G. EVİNDE GÖRÜŞEBİLECEĞİ MESAJI ATTI

Genel Cerrahi Uzmanı Mustafa Girgin tarafından sevgilisi Ç.G.’ye cinsel içerikli birçok taciz mesajı gönderildiğini ileri süren F.Ş.A ifadesine devam etti. Kendisinin Fırat Üni. Tıp Fak. 5.sınıf öğrencisi olduğunu belirten F.Ş.A., aynı okulda eğitim gördükleri sebebiyle duygusal olarak 1 yıldır dostluk kurduklarını, kendisinin aynı fakülteden bu yıl içerisinde mezun olduğunu ve şuanda Sarhatun hastanesinde Pratisyen doktor olarak görev yaptığını iletti.

Ç.G.’nin kendisine, hem Ç.G.’nin hem de kendisinin derslerine girmekte olan Mustafa Girgin’in kendisine cinsel yönde mesajlar attığını ve cinsel tacizlerde bulunduğunu anlattığını ve bunu 3 yıldır devam ettirdiğini anlattığını dile getiren F.Ş.A, kendisiyle arkadaş olduğundan itibaren rahatsız etmeyi kestiğini anlatan Ç.G.’nin bu Kasım ayı gibi tekrar rahatsız etmeye başladığını anlattığını, Instagram’dan cinsel içerikli taciz mesajları attığını belirttiğini söyledi.

Ç.G.’nin bu mesajların tamamını telefonundan sildiğini fakat kendisinin silmeden ekran görüntüsü aldığını ileten F.Ş.A, şahısla konuşulması gerektiğini Ç.G.’ye ilettiğini ve 7 Aralık’ta karar verdiklerini anlattı. Ç.G.’nin evde tek olduğunu belirten saatlerde kendi evinde hocayla görüşebileceğine yönelik mesaj attığını da ileten F.Ş.A, doktorun eve girmesiyle yatak odasında gizlendiğini anlattı.

Ç.G.’nin Mustafa Girgin’i siyah dekolteli dikkat çeken bir elbiseyle karşıladığını, ardından ise Girgin’i ilk odaya aldığını belirtti. İkisinin konuşup samimi davranışları gösterme anını çekmek için cep telefonunu eline alarak odaya doğru gittiğinde Mustafa Girgin’in olayı farkettiğini iletti.

Mustafa Girgin’in bıçakla kendisine saldırdığını ileten F.Ş.A, kendisinin o esnada vestiyerin önünde bulunan bıçağı eline alarak sayamadığı kadar vurduğunu belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ