ŞANLIURFA’DA DOKTORA KALDIRIM TAŞI İLE SALDIRAN VE SERBEST BIRAKILAN ZANLI BU SEFER DE ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ!

Şanlıurfa’da doktora kaldırım taşıyla saldırmak isteyen ancak zarar vermediği gerekçesiyle serbest bırakılan zanlı, serbest bırakılmasının akabinde soluğu aynı doktorun yanında aldı. Ölüm tehditleri savuran zanlı yeniden gözaltına alınarak, tutuklandı. Ntv.com.tr‘de yer alan habere göre; Şanlıurfa’da doktora kaldırım taşı ile saldıran ve bir de üstüne ölümle tehdit eden zanlı tutuklandı. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ali K. tedavisini yapan Doktor Sezer Eşfer’e hastane bahçesinden kırarak çıkardığı kaldırım taşıyla saldırmak istedi. Kaldırım taşıyla saldırmaya çalıştığı doktoru yerinde bulamayan saldırgan kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Ancak yakalanan zanlı, doktora herhangi bir zarar vermediği gerekçesiyle serbest bırakıldı.

SERBEST KALIR KALMAZ SOLUĞU YİNE AYNI DOKTORUN YANINDA ALDI!

Doktora kaldırım taşıyla saldıran zanlı, serbest bırakılır bırakılmaz tekrar doktorun yanına gitti ve iki kez daha acil servisi bastı. Acil servise Doktor Sezer Eşfer’i bulmaya giden saldırgan, bu kez de doktoru ölümle tehdit etti.

Doktora kaldırım taşı ile saldırdı!

DOKTOR İÇİN KORUMA KARARI ÇIKARTILDI!

Olayın gündeme bomba gibi düşmesinin ardından dün akşam saatlerinde polis ekipleri tekrar Doktor Sezer Eşfer’in ifadesine başvurdu. Doktor Sezer Eşfer için koruma kararı çıkartılırken, hastanedeki güvenlik seviyesi de maksimum düzeye çıkartılarak artırıldı. Serbest kalır kalmaz kendisini tehdit etmeye gelen zanlının salıverilmesine tepki gösteren Doktor Sezer Eşfer’in itirazı üzerine bir daha gözaltına alınan zanlı Ali K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DOKTOR SEZER EŞFER’DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Doktor Sezer Eşfer, olayı “Kendi ellerimle tedavisini yaptığım hasta bu taşla beni öldürmek için acil servisi bastı. Biz bunları hak edecek ne yaptık?” diye sitem ederek duyurmuştu. Saldırıya uğrayan Doktor kendi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak, “Şahıs gözaltına alındıktan sonra, tutuklama talebiyle adliyeye sevk edilmiş . İçimde buruk bir sevinç ve bir rahatlama var. Destek olan herkese çok teşekkürler!” ifadelerini kullandı. Olayla ilgili Ntv Haber’den Melike Şahin’e konuşan Doktor Sezer Eşfer yaşadıklarını “Ölmekten korkuyorum, kendimi doktor odasına kilitliyorum, biz hayat kurtarmak için çabalıyoruz, bunları hak etmedik” diyerek milyonlara anlatmıştı.