Dizi

Doya Doya Moda başladı mı? Doya Doya Moda ne zaman başlayacak? İşte Doya Doya Moda’nın ekranlara geleceği o tarih!

TV8’in en çok seyredilen yarışma programları arasında yer alan Doya Doya Moda’nın merakla beklenen yeni sezon tarihi resmen açıklandı. Hürriyet’te yer alan habere göre, geçtiğimiz sezonda moda severler tarafından merakla seyredilen moda ve eğlence programı için başvurular başlamıştı.

Doya Doya Moda başladı mı? Doya Doya Moda ne zaman başlayacak? İşte Doya Doya Moda’nın ekranlara geleceği o tarih!

Ekranların en çok seyredilen ve en çok beğenilen moda programları arasında yer alan Doya Doya Moda, yeni sezonuyla yeni sezonuyla seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Program ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, hafta içi her gün ekranlara gelecek olan programın jürisi de açıklandı.

Peki Doya Doya Moda başladı mı? Doya Doya Moda ne zaman başlayacak? İşte Doya Doya Moda’nın ekranlara geleceği o tarih!

doya doya moda ne zaman

DOYA DOYA MODA BAŞLADI MI? DOYA DOYA MODA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Doya Doya Moda başladı mı? Doya Doya Moda ne zaman başlayacak gibi soruların yanıtları moda severler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.
Moda severler tarafından merakla beklenen moda ve eğlence programı Doya Doya Moda, 18 Temmuz Pazartesi günü itibariyle ekranlara geliyor.

doya doya moda basladi mi

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYELERİ KİM? DOYA DOYA MODA’DA HANGİ JÜRİ ÜYELERİ VAR

TV8’de moda severlerle buluşmaya hazırlanan Doya Doya Moda programının jüri üyeleri de en çok merak edilen ve en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri kim? Doya Doya Moda’da hangi jüri üyeleri var? İşte merak edilen soruların yanıtları…

Ekranlara gelmek için gün sayan Doya Doya Moda programının jüri üyeler Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş şeklinde açıklandı

DOYA DOYA MODA PROGRAMINA NASIL BAŞVURULUR? DOYA DOYA MODA’YA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Seyircilerle buluşmasına sayılı günler kala Doya Doya Moda programına internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Programa başvuru yapmak isteyenler “doyadoyamoda.biz” adresi üzerinden gerekli bilgileri doldurup başvuru işlemlerini tamamlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu