03 / 06 / 2023

Duy Beni dizisinin Bahar'ından bomba açıklamalar!

Duy Beni dizisinin Bahar'ından bomba açıklamalar!
Star Tv'nin yeni dizisi Duy Beni'de canlandırdığı Bahar karakteriyle seyirci karşısına çıkan Ege Kökenli, "Zorbalık dediğimiz şey sadece o yaşlarda insanın

EKRANLARDA FIRTINALAR ESTİREN DUY BENİ DİZİSİNİN BAHAR’I EGE KÖKENLİ KONUŞTU!

Star Tv’nin yeni dizisi Duy Beni‘de canlandırdığı Bahar karakteriyle seyirci karşısına çıkan Ege Kökenli, “Zorbalık dediğimiz şey sadece o yaşlarda insanın başına gelen bir şey değil. Bu, daha küçükken evde de olabilir, biraz daha sonra okulda da olabilir. Sonra belki iş hayatında bile başa gelebilir” şeklinde konuştu.

Ntv.com.tr‘de yer alan habere ve röportaja göre; başarılı oyuncu dizinin gidişatı hakkında ufak bilgiler verdi.

Duy Beni dizisinin Bahar

Duy Beni’nin hikayesi nasıl ilerleyecek, seyirci neler görecek?

– Seyirciler, çok orijinal ve genelde izlemeye alışık olmadıkları bir diziyle buluştu. Duy Beni hikayesi, bir genç kızın sebebi bulunamayan ve faili meçhul bir olayla bacaklarını kaybetmesi ve bu kazadan mahallede bulunan Gerçek Koleji’nin sorumlu tutulması üzerine kolejin olayın üzerini kapatmak için mahalleden 3 öğrenciyi burslu bir şekilde okula almasıyla başlıyor. Sonrasında olaylar olaylar, kolejdeki sır kapıları bir bir açılıyor. İzleyici için her bölüm bir öncekinden daha çok merak uyandırıyor bence.

Dizideki rolünüzü anlatır mısınız?

– İzleyicin karşısına Bahar karakteri ile çıkıyorum. Okulun rehberlik öğretmeni. Bambaşka hayatlarda bambaşka şekillerde büyüyen tüm liseli gençlerin ihtiyacı var aslında Bahar hocaya. Öğrencilerin hayatlarındaki az önce bahsettiğim sır kapılarını belki Bahar hoca aralar.

Bahar nasıl biri, neyi hedefliyor?

– Bahar bir rehberlik öğretmeni. Zorbalığın karşısında olan bir öğretmen. Öğrencilerin yaptıkları hataları minimum düzeyde tutup onları iyiye yönlendirmeye çalışıyor.

Duy Beni dizisinin Bahar

Duy Beni’yi diğer gençlik dizilerinden ayıran nedir?

– Duy Beni çok kaliteli ve özenle kurulmuş, ince işlenip sık dokunmuş bir dizi. Ve tabii bir de herkese, her yaştan insana hitap etmesi. Zorbalık dediğimiz şey sadece o yaşlarda insanın başına gelen bir şey değil. Bu, daha küçükken evde de olabilir, biraz sonra okulda da olabilir. Sonra belki iş hayatında bile başa gelebilir. Bu sebeple Duy Beni herkesin izleyebileceği ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir iş. Bahsi geçen kolej, içerisinde bulunan öğretmeni veya öğrencisi herkes bambaşka hikayelere ve anlamlara sahip, yani benim için Duy Beni’yi diğer gençlik dizilerinden ayıran derin bir iş olması diyebilirim. Tabii bildiğimiz liselere de hiç benzemiyor burası, alışılagelmiş bir yer değil. Bu farklılıklar Duy Beni’yi Duy Beni yapan en önemli faktörlerden biri bence.

0 Yorum

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap