Dizi

Duy Beni’de nefesler tutuldu! Heyecan dorukta!

DUY BENİ DİZİSİNİN BU AKŞAM YAYINLANACAK YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?


Star Tv ekranlarında fırtınalar gibi esen Duy Beni dizisi seyirciden tam not alarak zirvedeki yerini koruyor. Başladığı günden beri gündemden düşmeyen, adından sıkça söz ettiren dizi başarılı bir grafik sürdürüyor. Duy Beni izleyicileri hem eski bölümün kritiğini yaparken hem de yeni bölümde neler yaşanacağını araştırıyor.

DUY BENİ’DE NELER YAŞANDI?

Kanat’ın Ekim’i aniden öpmesi ile gelişen olayları izlediğimiz son bölümde, bir çok soruyla Ekim’in başına gelenleri izledik. Ekim’i ormandan kurtaran kişi ile yeterince şaşırmışken, Melisa geceyle ilgili Kanat’ı sorgular.

Öfkeden deliren Melisa kendini kontrol edemez. Yaşananlar Kanat’ın açıkladığı gibi bir oyun mu yoksa gerçek midir? Zorbaların karşısında güçlü biri olan Öğretmen Selim vardır. Bahar öğretmenle beraber okulda buldukları bir dilekçeyle sır perdesi aralanır.

Tüm bunlar yaşanırken Leyla’ya ziyarete gelen sürpriz ziyaretçi onu ikna eder. Ekim karmakarışık duygular içindedir, Kanat’a uçuşmaya başlamıştır. Yine de temkinli olarak amacından sapmaz. Herkesin maskesini ortaya çıkaracak bir oyun oynamaya karar verir. Fakat hiç beklenmedik bir şekilde kendi oyununda yenilir. Üstelik bu oyunda tam karşısında en yakın arkadaşı Leyla vardır.

Önerilen İçerik :   Kral Kaybederse ne zaman başlayacak? Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir romanı daha dizi oluyor!
duy beni uyarlama mi duy beni kore filminden mi uyarlama duy beni dizisi nerede cekiliyor oyunculari kimler 7510

DUY BENİ 5. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Startv.com.tr‘nin haberine göre; Ekim’in zorbaların maskesini düşürmek için kurduğu oyun, kendine dönerek Kanat’la fotoğrafının yayınlanması neticesinde bozulur. Ekim, kendi oyununda kendisi yenilirken Leyla’nın bu fotoğrafı görmesiyle de ikilinin arası iyice açılır. Ekim’le Kanat ayrı ayrı fotoğrafı yayınlayanın ardına düşerken, Leyla hem Ekim’e hem Kanat’a öfke kusmaktadır. Fotoğrafın herkesin önünde yayınlanması ise, Melisa’yı Ekim’e karşı iyice düşman eder. Ozan’ın Bekir’den aldığı bir bilgiyle Ekim’in zaafını keşfederler. Onu hiç beklemedikleri bir yerden vurmak için plan kurarlar. Ekim, zorbaların yanında hiç beklemediği birini görerek afallar.

İşte yeni bölümden kareler…

86886

DUY BENİ OYUNCULARI

Kanat (Caner Topçu)

Ekim (Rabia Soytürk)

Aziz (Burak Can)

Bahar (Ege Kökenli)

86881

Selim (Berk Hakman)

Melisa (Sümeyye Aydoğan)

Meltem (Helin Kandemir)

Suna (Yeliz Akkaya)

Halil (Aytaç Uşun)

Süleyman (Alper Atak)

Neşe (Feride Çetin)

Fikret (Durul Bazan)

Rıza (Murat Daltaban)

Hasan (Bedir Bedir)

Selçuk (Hamdi Alp)

Ozan (Utku Coşkun

Bekir (Taha Bora Elkoca)

86873

DUY BENİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Sevilen dizi Perşembe akşamları saat 20:00’da Star Tv’de yayınlanıyor.

Önerilen İçerik :   Seksenler dizisi yeni sezon fragmanları yayınlandı! Seksenler eski haline dönüyor! İşte Seksenler yeni oyuncuları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu