Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Düzenli ilişkide ayrılık sinyalleri nasıl olur ?

  • 28 Mart 2018
  • 449 kez görüntülendi.
Düzenli ilişkide ayrılık sinyalleri nasıl olur ?
Konu Altı

İlişkide ayrılık sinyalleri nasıl olur?19 saat önce

Bazen ne yaparsanız yapın, ilişkide aksi giden bir şeyler olur. Durumu ne kadar düzeltmek isteseniz de düzelmez. İşte böyle zamanlarda ilişkiniz size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir. İlişkide ayrılık sinyalleri nasıl olur? Yüksek Topuklar ekibi olarak araştırdık. Bu önerilerimize göz atarak kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Mutsuzluk

İlişki kurmanın esas amacı mesut hissetmektir. Artık eskisi kadar mesut değilseniz ilişkinizi etkileyen fazla mühim bir pürüz var demektir. Onunla sebep mutsuz olduğunuzu tespit edin ve bu konuya ya iyileştirici ya da kökten bir çözüm bulun.

Önceliğiniz kim?

Hayatınızdaki bütün öncelikleri ona göre mi planlıyorsunuz? Artık kendinizi unutmaya başladıysanız bu ayrılık sinyallerinin verildiğini gösterir. Hayatınızın merkezine sadece kendinizi almaya çalışın. Öte yandan sevgiliniz size karşı eskisi kadar duyarlı değilse ve sizin için zaman ayırmıyorsa bu da ayrılık sinyallerinin çaldığını gösterir.

İletişim sorunları

Artık eskisi kadar fazla şey paylaşmıyor ve konuşamıyorsanız, ikiniz için de bu ilişkiyi noktalama zamanı gelmiş demektir. Şayet ilişkinizi iyileştirmek istiyorsanız, asıl problemi çözmeye ve onunla konuşmaya çalışın.

Yerini dolduranlar mı var?

Onun yerini arkadaşınız ya da ailenizle doldurmadığınızdan emin misiniz? Onunla geçirdiğiniz zamanları fazla yakın arkadaşınızla geçiriyor, onunla gülmediğiniz şeylere başkalarıyla gülüyor ve ona zaman ayırmak yerine ailenizi tercih ediyorsanız bu durum, onun sizin hayatınızda yeri olmadığı anlamına gelir. Doğal bu durumun tam tersi de olabilir. Şayet o sizinle zaman geçirmek yerine başkalarını tercih ediyorsa, tekrar ayrılık sinyalleri çalıyor demektir.

Kötü yanları fazla mı?

Onunla ayrılmaya karar vermediyseniz kendinize şöyle bir oyun oynayın. Kağıdı kalemi alın ve iyi/kötü yanlarını teker teker sıralayın. Şayet fena yanları daha fazlaysa yanıt fazla açık! Şayet iyi yanları daha fazlaysa onunla konuşup bu konuyu çözmeye çalışabilirsiniz.

Kendiniz gibi olamıyorsanız!

Eğer siz ya da o birbirinizin yanında kendiniz gibi olamıyorsanız, en iyi çözüm hayatlarınıza ayrı olarak devam etmektir. Onun yanına görmesini istediğiniz bir özelliğiniz meydana çıkacak diye korkuyorsanız ya da arkadaşlarınızın yanında olduğundan daha farklı davranıyorsanız bu vaziyet ilişkinizin fena gittiğine işarettir.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Kötü giden bir münasebet nasıl kurtarılır?

İlişkinizde mesut olmak için 5 tavsiye

Evliliği boşanmaya götüren 6 davranış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ