Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ekmek Kula Türkiye’nin Her Yerinde

  • 15 Ekim 2018
  • 645 kez görüntülendi.
Ekmek Kula Türkiye’nin Her Yerinde
Konu Altı

Burak Ekmek; uzun yıllardır hizmet veren bir ekmek fırını demek mümkün. Yerleri ise Kula’da. Burak Ekmek tarafından yapılan ve en sevilen ürün ise oldukça meşhur olan ekşi mayalı bir ekmek. Bu ekmeğe Kula ekmeği adı veriliyor ve bir ev ekmeği olduğu da biliniyor. Şu anda bu ekmek ePttAVM ayrıcalığı ile Türkiye’nin 4 bir yanından alıcısı ile buluşuyor.

Kula ve ePttAVM Anlaşması

Burak Ekmek’in sahibi; Ersen Doğan. Ekmekleri ise oldukça meşhur. Kula daha fazla tanınsın isteyen Doğan; ePttAVM ile anlaşma sağladı. Sağlanan anlaşma sonrasında ekmeğin Türkiye’nin her yerine götürülmesi sağlandı demek mümkün. PTT son dönemde banka açılacağına dair olan haberleri ile de dikkat çekerken girişimcileri destekleyen bu tavrı ile de yine dikkat çekmeyi başardı. Bu gibi farklı işlemler ile girişimcilerin ve küçük ölçekli işletmelerin bir adım ileri taşınması mümkün.

PTT Kula Ekmeğinin Tanıtılmasını Sağlıyor

Kula ekmeği; şu an birçok eve ePttAVM sayesinde ulaşıyor. Taşıma koşulları ve müşteriye ulaşma ilkeleri tamamen belirlenmiş durumda. Bu hizmet ile Kula ekmeğinin gelişmesi ve kendine yeni satış alanları bulması da son derece mümkün. Ptt tarafından tanıtım amaçlı gerçekleştirilen bu işbirliği sayesinde farklı birçok projenin de desteklenmesi mümkün bir hal aldı. İnternet ortamından PTT ile sipariş vermeleri mümkün. Alınan siparişler düzenlendikten sonra PTT kargolarına veriliyor ve müşterilere iletiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ