Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ekrem İmamoğlu 15 Temmuz’la İlgili Paylaşım Yaptı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü sebebiyle sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda, 15 Temmuz şehitlerini rahmet ve minnetle andığını belirterek, gazilere ise şükranlarını sunduğunu ifade etti.

  • 15 Temmuz 2019
  • 507 kez görüntülendi.
Ekrem İmamoğlu 15 Temmuz’la İlgili Paylaşım Yaptı!
Konu Altı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü sebebiyle Twitter hesabı üzerinden bir mesaj yayınlayarak, şehitlere rahmet, gazilere ise şükranlarını iletti.

31 Mart seçimlerinin iptal olmasıyla 23 Haziran 2019 tarihli seçimlerde de İBB Başkanı olarak seçilen ve 800.000 küsür oy farkı atan Ekrem İmamoğlu, 15 Temmuz’u böyle andı.

15 Temmuz Logo’sunun bulunduğu bir görsel yayınlayan, ardından ise altına açıklama yazıp İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ekrem İmamoğlu logoları koyan İBB Başkanı İmamoğlu, “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” başlığının yer aldığı görselin altına ise “15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyoruz” yazdırdı. Yine Tweet’ini de aynı şekilde paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ