GündemDünya

Elon Musk’ın babasından zehir zemberek açıklamalar!

OĞLUMLA GURUR DUYMUYORUM! ZEKASINI KAPIDAN GEÇEN SÜTÇÜDEN ALMIŞ OLABİLİR!

Tesla ve SpaceX’in CEO’su ve dünyanın en zengin adamı ünvanına sahip olan Elon Musk’ın babası Errol Musk, katıldığı bir radyo programında çok ilginç açıklamalarda bulundu. 76 yaşındaki Errol Musk, dünyanın en zengin insanı olan oğluyla gurur duymadığını, aksine utandığını ve asla Tesla kullanmadığını söyledi. Oğlunun kötü beslendiğini de belirten baba Errol Musk, aynı zamanda onun çok fazla cimri olduğundan da şikayet etti. Baba Errol Musk, oğlu Elon Musk’ın zekasını kimden aldığına yönelik sorulan soruya da “Dehasını kapıdan geçen sütçüden almış olabilir” yanıtını vererek herkesi şaşırttı. Ntv.com.tr‘de yer alan haberin içeriğine göre; Dünyanın en zengin insanı Elon Musk bile babasına yaranamadı dedirtti. Oğluyla gurur duymadığının altını çizen baba Errol Musk, Tesla kullanmadığını da belirtti.

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk’ın 76 yaşındaki babası Errol Musk, Avustralya’da yayın yapan “Kyle ve Jackie O Show” adlı radyo programında konuşarak gündeme bomba gibi düştü. Errol Musk, ailesinin Elon Musk için uzun zamandır pek çok fedakarlıkta bulunduğunu, her şeyi yaptıklarını ve oğlunun başarısının da bundan kaynaklı olarak bu kadar geliştiğini söyledi.

Önerilen İçerik :   Help Turkey etiketi ile paylaşım yapanlara soruşturma!

DEHASINI SÜTÇÜDEN ALMIŞ OLABİLİR!

Ekran Alintisidddddd

Baba Errol Musk, “Sizin çocuğunuz bir dahi. Peki bu zekasını kimden almış olabilir? O kadar değerli şeyler üretiyor ki, tüm dünyanın gözü onun üzerine çevriliyor. Oğlunuz göğsünüzü kabartıyor mu? gurur duyuyor musunuz?” şeklinde sorulan soruya şu şekilde yanıt vererek herkesi şok etti:

“Bu benim ya da Elon Musk’ın annesi olan Maye’nin işi değil. Dehasını kapıdan geçen sütçüden bile almış olabilir.” dedi. Baba Errol Musk bu şaşırtıcı açıklamasının ardından sözlerine, “Biliyorsunuz, biz uzun zamandır çocukları için çok fazla şey yapan bir ebeveynleriz, birdenbire bir şeyler yapmaya başlamış değiliz ki. Bu yüzden oğlumla gurur duymuyorum” diye konuşmasını sürdürdü.

Bununla birlikte Musk, çocuklarının uzun süredir ‘ilginç şeyler’ yaptığını ve milyarder oğlundan bir kez bile para istemediğini söyledi. Baba Musk ailesinin ‘gurur ve neşe’ kaynağının aslında Elon Musk’ın küçük kardeşi Kimbal Musk olduğunu söyleyerek kardeşleri de birbirine düşürmeye çalıştı.

Şef ve girişimci olan ve şu an 49 yaşında olan Kimbal Musk’ın, Clevelan, Memphis, Colorado, Chicago, ve Indianapolis’te restoranları bulunan The Kitchen Restaurant Group adlı bir şirketi bulunuyor. Kimbal Musk ağabeyi Elon Musk kadar olmasa da, o da zengin bir milyarder.

Önerilen İçerik :   Emre Bol kaç yaşında? Sağlık durumu nasıl? Yayın sırasında kalp krizi geçirmişti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu