Ekonomi

Emekli ikramiyesine zam gelecek mi? Emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? İşte Kurban Bayramı emekli ikramiyesinde son durum!

Milyonlarca emekli Kurban Bayramı emekli ikramiyelerini merak ediyor ve araştırılıyor. Peki emekli ikramiyesine zam gelecek mi? Emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? İşte Kurban Bayramı emekli ikramiyesinde son durum…

Kurban Bayramı emekli maaşları ikramiyesi 2022 Kurban Bayramı’na sayılı günler kala en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Habertürk’te yer alan haber göre, bilindiği üzere Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde emeklilere bayram ikramiyesi veriliyor. Peki emekli ikramiyesine zam gelecek mi? Emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? İşte Kurban Bayramı emekli ikramiyesinde son durum…

Milyonlarca emekli Kurban Bayramı ikramiyelerinin ne zaman yatacağını merak ediyor ve araştırıyor. 13 milyona yakın emekli yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bayram ikramiyelerine zam gelip gelmediğini de merak ediyor. İşte emekli bayram ikramiyelerinde son dakika…

pexels matthias zomer 618158 1

EMEKLİ İKRAMİYELERİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre Kurban Bayramı bu sene 9 Temmuz tarihinde başlayacak. Bilindiği üzere emeklilere Kurban ve Ramazan Bayramı öncesinde emekli ikramiyesi ödeniyor. Dolayısıyla Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri 9 Temmuz 2022 tarihinde önce hesaplara yatmış olacak.

Önerilen İçerik :   Gram altın 1.000 TL'yi aştı! İşte altın fiyatlarında son durum!

Emekli ikramiyesine zam gelecek mi? Kurban Bayramı emekli ikramiyesinde son durum…

pexels pixabay 33786 1

Yine konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, emekli ikramiyesi geçen seneden beri 1.100 lira şeklinde veriliyor. Yine son olarak Ramazan Bayramı’nda da emekli ikramiyeleri 1.100 TL olarak verildi. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala emekli ikramiyelerine zam yapılıp yapılmayacağına dair bir açıklama yapılmadı.

İkramiyeler ile ilgili olarak verilen güncel bilgilere göre, dul aylığı alanlara da 550 TL bayram ikramiyesi veriliyor. Söz konusu dul aylığını alan ve aylık ödeme alan çocuğu olamayanlar ise 825 TL bayram ikramiyesinden yararlanabiliyor. Yetim aylığı alan çocuklara da 275 TL ikramiye veriliyor.

Milyonlarca emeklinin merak ettiği ikramiyelere şu an için zam gelip gelmeyeceği belli değil. 9 Temmuz’dan önce yatırılması planlanan emekli ikramiyeleri için herhangi bir zam haberi gelir gelmez haberimizde yer vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu