EMEKLİLERE VERİLECEK ÖDEMELER 3 GÜN İÇİNDE HESABA YATACAK!

Emeklilere geri ödemesiz olarak verilecek 6 bin 250 lira, 3 gün içerisinde hesaplara yatırılacak. Kamupersoneli.net‘te yer alan haberin içeriğine göre; ING Bank tarafından emeklileri memnun edecek bir duyuru yayımlandı. Emeklilerin maaşlarını bankaya taşıması durumunda ve 3 yıllık maaşlarını bu şekilde alma sözü verdiği takdirde, 5 bin Türk lirası verileceği aktarıldı. Ayrıca arkadaşlarını bankaya davet eden emeklilere 1.250 Türk lirası daha ödeme yapılacağı da belirtildi. ING Bank tarafından yapılan resmi duyuruda “Emekli maaşlarınızı ING Bank’a taşıyarak maaş miktarınıza göre ek koşulsuz olarak 5 bin Türk lirasına kadar varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca emekli bir yakınını getirenlere toplamda 1.250 Türk lirasına kadar varan promosyonlar kazanıyorlar. Sizler de maaşınızı kolayca ING Bank’a taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını sakın kaçırmayın.” ifadelerine yer verildi.

NE KADAR ÖDEME YAPILACAK?

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, Bin 500 Türk Lirasına (1.500 TL hariç) kadar ise 3 bin 500 TL, Bin 500 TL – 2 bin 500 TL (2.500 Türk Lirası hariç) arası ise 4 bin 250 TL, 2 bin 500 TL ve üzeri ise 5 bin Türk Lirası nakit promosyon ödemesi yapılacağı da ifade edildi. Yapılan duyurunun akabinde kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan çekme taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut veya yeni emekli maaş müşterilerinin yararlanabileceği belirtilerek, ürün koşulunun ise bulunmadığı aktarıldı.

SON TARİH 31 AĞUSTOS!

Kampanyanın sadece 7/7/2022 ile 31/8/2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerli olduğu ve bu tarihler dışında promosyon alan müşterilerin kampanyalardan yararlanamayacağı belirtilen duyurunun akabinde, nakit promosyon başvuru işlemlerinin ING Bank Telefon Bankacılığı ve ING Bank Şubeleri aracılığı ile yapılabileceği de ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI NELERDİR?

Bankamızdan birden fazla emekli maaşı alıyorsanız ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır. Nakit promosyon ödemeleri 3 yıl için peşindir ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Nakit promosyon ödemesinin yapılmasının ardından 3 yıllık taahhüt süresi içinde gelir ve aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz. 3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, size ödenen promosyon bedelleri, taahhüdün kalan süresine göre kıstelyevm esasa göre geri alınır. Ve aynı anda birden fazla promosyon kampanyalarından yararlanılamaz.

Emeklilere geri ödemesiz 6.250 Türk Lirası! Ödemeler bugün başladı!