Ekonomi

Emekliye geri ödemesiz 7.500 lira verilecek! İşte banka banka emekli promosyonları!

Temmuz zamlarıyla yüzleri gülen emekliler şimdi de promosyon bedellerini araştırıyor. Peki en yüksek emekli maaşını hangi banka veriyor? İşte merak edilen o sorunun yanıtı…

Temmuz ayı zamlarıyla yüzleri gülen emekli vatandaşlara şimdi de promosyon müjdesi geldi. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, emekli promosyonlarında resmen yeni dönem başladı.

Vatan’da yer alan habere göre, milyonlarca emeklinin merakla beklediği promosyon ödemelerinde tavan miktar değişti. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, maaş promosyonlarında ödeme miktarı arttırılıyor. Akbank’ın 5.000 lira olan promosyon tutarını 7 bin liraya çıkarmasından sonra hangi bankanın ne kadar promosyon verdiği de en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı.

Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? İşte merak edilen soruların yanıtı…

pexels pixabay 53621 2 1
emekli promosyonu

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği promosyon ödemelerinde özel bankaların yarışı hız kesmeden devam ediyor. Banka promosyonları da günden güne değişiyor. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Temmuz zammı öncesi 5 bin liraya çıkarılan tavan ödeme değişti. Ek koşulsuz ömdeme miktarı 7 bin 250 Türk Lirası şeklinde güncellendi. Maaş sınırı da 2 bin 500 Türk Lirası şeklinde açıklandı.

Önerilen İçerik :   Kemal Kılıçdaroğlu’ndan bomba kripto para kararı açıklaması! Sözleri yine olay yarattı! Kimse anlam veremedi!

Yine aktarılan detaylara göre, Yapı Kredi kredi tarafından 5 bin lira olarak ödenen promosyonlarda tavan miktar 7 bin 500 Türk Lirası şeklinde güncellendi. Emekli maaşını üç sene boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşteriler 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.

accountant 1238598 1280
promosyon

GARANTİ BBVA’DAN 7.250 TL PROMOSYON

Garanti BBVA tarafından resmi yapılan açıklamada emekli promosyonlarının 7 bin 250 TL’ye yükseltildiği açıklandı. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Garanti BBVA 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 4 bin 850 lira, 1.500-2.500 Türk Lirası arasında emekli maaşı alanlara 6 bin Türk Lirası, 2 bin 500 Türk Lirası ve üzerinde maaş alanlara da tam 7 bin 250 TL ödeme yapılacak.

AKBANK

Akbank tarafından verilen son dakika detaylarına göre, emeklilere 7 bin TL promosyon ödemesi verileceği bildirildi. Söz konusu promosyon ödemesi 500 TL chip para ile beraber 7 bin 500 liraya yükseliyor.

TEB’TEN 5 BİN 500 TL

TEB de yaptığı açıklamada emekli promosyonunda üst liminitin 5 bin 500 TL’ye çıkarıldığını açıkladı.

YAPI KREDİ’DEN 5 BİN TL NAKİT PROMOSYON

Yapı Kredi tarafından yapılan resmi açıklamada promosyon ödemelerinin 5 bin Türk Lirası’na çıkarıldığı açıklandı.

Önerilen İçerik :   Milyonlarca sürücü bayram edecek! Benzine indirim geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu