Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Emniyetin Önü 40 Milyon TL’lik Lüks Araçlarla Doldu!

Türkiye’ye kaçak yollardan sokulmaya çalışılan lüks araç şebekesine ilişkin gerçekleştirilen operasyon sonucunda toplam olarak 21 kişi gözaltına alındı. Değeri 40 Milyon TL’yi aşan 19 lüks araç ise Emniyetin önüne çekildi. Galeri görüntüsü oluştu..

  • 27 Temmuz 2019
  • 331 kez görüntülendi.
Emniyetin Önü 40 Milyon TL’lik Lüks Araçlarla Doldu!
Konu Altı

Yurda kaçak yollarla girdirilmeye çalışılan lüks araç şebekesine ilişkin gerçekleştirilen operasyon sonucunda 21 kişi hakkında gözaltı işlemi uygulanırken, değeri 40 milyondan fazla olduğu bilinen 19 lüks araca ise emniyet yetkililerince el konuldu. Araçlar emniyet binasının önüne çekilerek sergilendi. Lüks araç galerisi gibi görüntü oluştu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmekte olan lüks otomobil kaçakçılığı soruşturmasıyla ilgili olarak İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bundan 10 gün önce İstanbul merkezli olmak üzere Van, Adana, Ankara, Kocaeli, Ağrı, Çanakkale ve Mersin’de eş zamanlı operasyon düzenledi.

Piyasanın Altında Fiyatlarla Satılıyor

Yurt dışında çalıntı kaydı ile Interpol tarafından arama kaydı bulunan araçlarla ilgili gerçekleştirilen soruşturma çerçevesinde Türkiye’ye kaçak yollarla sokulan araçlara el konuldu ve konuyla ilgili 21 kişi gözaltına alındı. ÖTV vergisi alınmadan veya yarı bedeli ödenerek yurda sokulup bir şekilde sisteme işlenen ve normal piyasa fiyatının oldukça altında satılan 19 araca el konuldu. Araçların sergilendiği emniyet müdürlüğünün bahçesinde lüks araç galerisi görünümü oluştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ