Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

En büyük eczacılık buluşması ‘geleceğin e hali’ne geri sayım başladı

  • 20 Eylül 2018
  • 362 kez görüntülendi.
En büyük eczacılık buluşması ‘geleceğin e hali’ne geri sayım başladı
Konu Altı

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) tarafından “Değişim şimdi!” sloganıyla düzenlenen “Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi”, 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi‘nin bu sene üçüncü kez yapılacağını belirten Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği İdare Kurulu Başkanı Ecz. Hediye Ener, kongre hakkında şu değerlendirmede bulundu:

“Eczacılar olarak mesleki etik anlayışımız, toplumsal sıhhat önceliğimiz ve aldığımız eğitimle oluşan uzmanlığımızla eczanelerin, herkesin en basit ulaşabildiği ve sağlığı ile ilgili doğru bilgileri alabildiği en yakın sıhhat merkezleri olduğunu biliyoruz. Sağlığı ilgilendiren ilaç, OTC, kişisel bakım, gıda destekleri, medikal ve dermokozmetikleri de içine saha her konuda eczacı danışmanlığının ve eczanelerin olması gerektiğine inanıyor ve geleceğin eczacılığına ‘Bütünleştirici Eczacılık’ adını veriyoruz. Bütünleştirici eEczacılık bugün yaşanan ve kamu sağlığını tehdit eden, etik ilkelerden ırak yaklaşımları ortadan kaldırdığı gibi, önleyici ve sağlıklı yapıyı destekleyici adımlarıyla yaşama katkı sağlayacaktır. 2012 yılında 4500, 2016 yılında 6000 katılımcı ve sektörün önde gelen yaklaşık 100’e yakın firması ile gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Geleceğin E Hali-En Aka Eczacılık Buluşması’nın aka başarısının altında beraber oluşturduğumuz geniş ve kuvvetli dayanışmanın enerjisi olduğunu biliyoruz. En mühim amacımız; eczanelerimizi ve eczacılık mesleğini geleceğe taşırken aynı zamanda sektörümüzü de sıhhat sektörünün bütün bileşenleriyle beraber geliştirmektir.”r.

Ecz. Hediye Ener

“KONGREYE KATILIM ÜCRETSİZ, BU SENE 8000 KATILIMCI BEKLENİYOR”

Yeniden, daha aka bir enerji ve 8000’in üzerinde katılımcı hedefiyle, uluslararası boyutta tasarlanan Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi’ne katılımın ücretsiz olduğunu belirten Ecz. Hediye Ener, “3 gün boyunca sürprizlerle dolu, enerjik, yenilikçi, öncü, fütürist workshoplar, projeler, eğitimler, konferans ve seminerler düzenlenecek. Alanında laf sahibi Türk ve yabancı ilim insanlarından konuşmalar dinleyeceğiz. Fuaye alanlarında eğlenceli, eğitici birçok aktivite ve yarışmalar gerçekleştirilecek. Geleceğin E Hali’nde katılımcılar pek fazla sürprizle, yenilikle, vizyon açan uygulama ve Geleceğin Eczanesi ile karşılaşacaklar” dedi.

Uluslararası Geleceğin E Hali’ne giriş ücretsiz olup, emniyet ve salon kapasitelerinin organizasyonu için mecburi olan kayıt işlemi; Uluslararası Geleceğin E hali Web sitesinden (www.geleceginehali.org) ve Mobil Etkinlik Uygulamasından yapılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ