Ekonomi

En düşük kredi faiz oranı veren banka hangisi? Bankaların güncel kredi faiz oranları

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ekonomik açıdan neredeyse herkesi etkiledi. Devlet vatandaşlara çare olmaya çalışıyor fakat bir yere kadar. Bankalar da vatandaşın içine bir nebze su serpebilmek adına kredi faiz oranlarını güncelledi.

Hangi bankadan kredi kullanırsak daha az faiz öderiz şeklinde bir araştırma yapıyorsanız işte tam yerine geldiniz. Yeni güncellenen faiz oranları ile sizler için bankaların kredi faiz oranlarını yayınladık. Konut yada otomobil alımı için kredi kullanmak isteyebilirsiniz ya da tüketici kredisi kullanmak isteyebilirsiniz. Hepsi için kredi faiz oranları değişmekte.

pexels pixabay 53621 1

EN DÜŞÜK FAİZ ORANI HANGİ BANKADA? İŞTE BANKA BANKA FAİZ ORANLARI!

Halkbank kredi faiz oranlarına bakarsak eğer ihtiyaç ve taşıt kredisinde yüzde 1,54 faiz oranından yararlandırtan Halkbank konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1,38

Vakıfbank kredi faiz oranlarında ise durum daha farklı Vakıfbank ihtiyaç kredisi için yüzde 1,51, taşıt kredisi için yüzde 1,50 ve konut kredisi için yüzde 1,32 kredi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası kredi faiz oranları kapsamında ihtiyaç kredisi yüzde 1,51, taşıt kredisi üzde 1,54 ve konut kredisi yüzde 1,37 faiz oranı ile işlem yapıyor.

BANK
BANK

ING Bank kredi faiz oranları kapsamında ihtiyaç kredisi yüzde 1,64 olarak belirlenirken, taşıt kredisi yüzde 1,79 olaral, konut kredisi ise yüzde1,49 olarak belirlendi.

Türkiye İş Bankası kredi faiz oranlarında göre ihtiyaç kredisi için yüzde 1,65 faiz oranı uygulanıyor. Taşıt kredisi için yüzde 1,50 faiz oranı uygulanıyor. Konut kredisi için ise yüzde 1,45 faiz oranı imkanından yararlandırılıyor.

Akbank kredi faiz oranlarına göre ihtiyaç kredisi için Akbank yüzde 2 faiz oranı ile işlem yapıyor. Banka taşıt kredilerinde yüzde 1,59, konut kredilerinde ise yüzde 1,41 faiz oranı ile işlem yapıyor.

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi oranı yüzde 2,22, taşıt kredisi oranı yüzde 1,65 ve konut kredisi oranı yüzde 1,50.

Yapı Kredi Bankası kredi faiz oranlarında ise durumlar oldukça farklı. İhtiyaç kredisi için yüzde 2,44 faiz oranı imkanından yararlanabilirsiniz. Taşır kredisi için yüzde 1,65, konut kredisi için ise yüzde 1,50 imkanı ile kredi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu