Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Enes Batur, Aylık Ne Kadar Kazanıyor? Merakına Cevap Verdi!

  • 17 Ocak 2019
  • 471 kez görüntülendi.
Enes Batur, Aylık Ne Kadar Kazanıyor? Merakına Cevap Verdi!
Konu Altı

Youtube’un Türkiye’deki en büyük temsilcisi olan Enes Batur’un anlık olarak 9.200.000 takipçisi bulunuyor. Enes Batur ne kadar kazanıyor? Sorusu ise en çok merak edilen konulardan birisi. Buket Aydın tarafından sorulan soruya yanıt veren Enes Batur, bu soruya hiçbir yerde hiçbir şekilde söylemediğini, söylememeye devam edeceğini aktardı.

“Para Benim İçin Önemli Değil”

Youtube’da toplam olarak 9.200.000 kişilik çok büyük bir kitleye hitap eden Enes Batur, Buket Aydın tarafından kendine yöneltilen Sinema’nın mı İnternetin’mi daha karlı olduğu sorusuna cevap verdi.

Bu gibi maddi sorulara cevap vermeyeceğini açıklayan Enes Batur, paranın kendisi için asla önemli olmadığını, insanların kendisini kazandığı paraya göre yargılamasını istemediğini, çünkü kendisinin hiçbir insanı o şekilde nitelendirmediğini aktardı. Çoğu insanın karşısındakinin kazandığı paraya göre tavır aldığını ileten Batur, bunu kesinlikle istemediğini ifade etti.

Kendisine eğer bir değer verilecekse aylık kazancı için değil Enes Batur olduğu için değer verilmesi gerektiğini ileten Batur, o yüzden hayatının hiçbir bölümünde kazancını açıklamayacağının altını çizdi.

Kendisini yalan makinesine bağladıklarını ileten Enes Batur, “Bu işte senin için para önemli mi?” sorusuna verdiği “Hayır” cevabının doğru çıktığını aktardı. Sinema mı, İnternet’mi daha karlı sorusuna da bu yüzden cevap vermediğini iletti.

Youtube’dan Para Kazanmanın Sırlarını Paylaştı

Enes Batur, günümüz gençleri için çalışmak ne demek? para kazanmak için neler yapılmalı sorusuna yanıt verdi. İyi ve kaliteli bir iş yapıldığı zaman her daim ön plana çıkılacağını ileten Batur, zaten yapılmış şeylerin daha iyisi yapılmayacaksa öne çıkılmayacağını belirtiyor. Bir işte kendini ne kadar geliştirirsen, ne kadar araştırma yaparsan ve ne kadar gün geçtikçe kaliteli işlere yönelirsen o kadar öne çıkıp para kazanmaya başlarsın dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ