Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Erkek Çocukları Öpüştürmesiyle Tutuklanan Gaga Bulut İlk İfadesini Verdi!

  • 18 Ekim 2018
  • 1.225 kez görüntülendi.
Erkek Çocukları Öpüştürmesiyle Tutuklanan Gaga Bulut İlk İfadesini Verdi!
Konu Altı

Erkek çocukları öpüştürdüğü görüntülerin yaygınlaşması üzerinde tutuklanarak cezaevine gönderilen “Gaga Bulut” lakaplı ünlü Youtuber, verdiği ilk ifadesinde ilgi çekici şeyler çekmek istediğini anlattı.

Ciddi Paralar Kazandı

İzmir’de para karşılığında erkek çocukları öpüştürerek videoya alan, bu videoları da Youtube hesabından paylaşarak ciddi para kazanan Gaga Bulut, çocuğun cinsel istismarı gerekçesiyle tutuklandı. Bulut Altuğ ilk ifadesinde kötü bir amacı olmadığını, ilgi çekici şeyler çekerek izlenme sayısında artış yakalamak istediğini, yine ilgi çekme amacıyla feminen giyindiği ve kız arkadaşının olduğunu aktardı.

Tutuklandı Cezaevine Gönderildi

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verilen talimatın ardından gözaltı kararı çıkarılan Bulut Altuğ, sevki gerçekleştirilen adliyede tutuklanarak cezaevine gönderilirken, paylaştığı cinsel içerikli çoğu videoya mahkemece erişim engeli getirildi.

Aylık 15.000 TL’ye Yakın…

Youtube’a yüklediği videoların izlenmelerinden yüksek oranlarda para kazandığı yönünde ifade veren Gaga Bulut, aylık 7.000 TL ila 10.000 TL arasında değişim gösteren kazanç elde ettiğini belirtti. 15.000 TL’ye veren kazançlar elde ettiği günlerin dahi olduğunu da aktardı. Kötü bir amacının olmadığını dile getiren Gaga Bulut, sadece ilgi çekici şeyler paylaşma amacında olduğunu iletti.

Aslında Bir Kız Arkadaşı Varmış

Ailesinin maddi durumunun iyi olduğunu aktaran Bulut, Babasının Aydın’da restoranı olduğunu söyledi. İlk başlarda ailesinin kendisini bu şekilde kabul etmediklerini söyleyen Bulut, kendisini görmek isteyenler sayesinde restoranların işi artınca kabul ettiklerini iletti. İlgi çekmek için bu şekilde giyindiğini ileten Bulut, aslında bir kız arkadaşının olduğunu ve cinsel tercihlerinin yerinde olduğunu da ekledi.

Tepki Yağmuruna Tutuldu

Gaga Bulut lakaplı Youtube fenomeni sosyal medyada, takipçilerinden, ünlülerden birçok tepki aldı. Çocuklara yaptırdığı bu iğrenç olaydan dolayı takipçi sayısı neredeyse yarısı oranda düşen Gaga Bulut’un akıbeti merak ediliyor..

Tutuklu yargılanan Bulut’un henüz ne zaman mahkemeye çıkacağı belli değil. Mahkemeye çıktıktan sonra serbest kalma ihtimali bulunan Bulut, yüksek cezalar da alabilir. Tamamı mahkemede vereceği ifadeye ve hakimin olaya bakış açısına bağlı.

Barındırılması İstenmiyor !

Ceza alması ve çıkmaması yönünde mesaj yağmuru bulunan Twitter, Youtube ve Facebook ağlarında Gaga Bulut’un barındırılması istenmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ