Yaşam

Esra Ezmeci’ye gelen bu soruyu görenler dondu kaldı! Hem kadın hem erkekle…

Son dönemde ele aldığı kitapları ile tanınan Esra Ezmeci sosyal medyada öyle bir şey paylaştı ki. Esra Ezmeci’ye gelen bu soruyu görenler dondu kaldı! Hem kadın hem erkekle…

Esra Ezmeci’ye gelen bu soruyu görenler dondu kaldı. Kitaplarıyla ve kaleme aldığı yazılarla her gün milyonlarca insanın hayatına dokunan Esra Ezmeci sosyal medyayı işi ile ilgili oldukça sık kullanıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden her gün takipçilerinin sorunlarını dinleyerek yol gösteren Ezmeci bunları paylaşmaya da devam ediyor. Yine oldukça ilginç bir soru ile karşılaşan Ezmeci bakın ne cevabı verdi.

couple 1822497 1280

İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci sosyal medyadan gelen soruları yanıtlıyor. Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır. Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamladıktan sonra İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Ezmeci Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmalarını yürütüyor. Süt Lekesi, Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir, Kararı Ben Veririm, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ve İz Bıraktığın Kadar Varsın adlı bir çok kitabı bulunan yazar Bir çok televizyon programına çıkıp çiftlerle ilgili soruları yanıtlıyor. Üstelik Ezmeci bunlarla da sınırlı kalmıyor. Sosyal medyada da bir çok soru alan ünlü psikolog soru cevapları isimsiz olarak yayınlıyor.

Bu sorulardan bir tanesini yayınlayan Esra Ezmeci bu kez yok artık dedirtti.

Sosyal medya kullanıcısı,” Kocamın 3 yıldır kadın sevgilisi, 1 yıldır erkek sevgilisi varmış, beni affet diyor ne yapmalıyım?” diye yazdı.

Ezmeci ise şu cevabı verdi:

” Burada eşinizin farklı cinsel eğilimleri de olduğu için bu süreçte ilgili başka şeyleri de düşünüp karar vermeniz gerekir. Bu sadece aldatma konusu değil, farklı durumlarda da var, o yüzden iyice düşünüp karar vermeniz en doğrusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu