Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Eve Giren Hırsızlar Ece Seçkin’in Annesini Ölümle Tehdit Etti

  • 04 Mart 2018
  • 2.417 kez görüntülendi.
Eve Giren Hırsızlar Ece Seçkin’in Annesini Ölümle Tehdit Etti
Konu Altı

Geçtiğimiz gün evine hırsız giren Ece Seçkin, yaşadığı üzücü olayı paylaştı. Ünlü sanatçının annesiyle hırsızın karşı karşıya geldiğini anlatan Seçkin, hırsızların annesini bağlayarak tehdit ettiklerini ifade etti.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in geçtiğimiz gün evine hırsız girdi. Yaşadığı üzücü olayı basın mensupları ile paylaşan Ece Seçkin, hırsızların eve girdiğini ve o sırada annesinin evde bulunduğunu söyledi.

Annesiyle karşı karşıya kalan hırsızlar, annesinin ellerini ve ayaklarını bir ip yardımıyla bağladıklarını ve üst kata çıkardıklarını anlattı. Hırsızlar, annesini üst kata çıkarıp ağzına 8 kat bant yapıştırdıklarını anlatan Seçkin, annesine ölüm tehditlerinin geldiğini belirtti. Bu esnada annesi Lale Seçkin’in hırsızlara bayılma numarası yaptığını belirten Ece Seçkin, hırsızların bu olaydan sonra hızlıca evden değerli eşyaları çalarak uzaklaştığını belirtti.

Bunun üzerine polise giderek şikayette bulunan Ece Seçkin, yapılan çalışmaların sonuca ulaştığını kaydetti. Polisler tarafından yapılan araştırmalar sonucunda, bir süre önce aynı villada çalışan yabancı uyruklu bir kadın tarafından evin anahtarının birebir kopyalandığının ortaya çıktığını belirten Seçkin, emniyet birimlerinin takip ve çalışmaları sonucunda evden gasp edilen değerli eşyaların Gayrettepe Gasp Büro Amirliği tarafından bulunduğunu da belirtti. Polisin bir şüpheliyi yakaladığı ve suçu itiraf ettiği; ancak şüphelinin akrabası olan 2 hırsızın hala arandığı belirtildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar vedat hünkar dedi ki:

    koca sanatçıının bile evine giriyosa biizm vay halimize :d

BİR YORUM YAZ