Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Evleneceği Kadını Başkasıyla Gören Adam Cinnet Geçirdi!

  • 22 Ekim 2018
  • 388 kez görüntülendi.
Evleneceği Kadını Başkasıyla Gören Adam Cinnet Geçirdi!
Konu Altı

Afyonkarahisar’da evlenecek olduğu kadını başka biriyle gören adam, hem kadını hem de gördüğü adamı bıçakla ağır yaraladı. Hastaneye kaldırılan kadın hayatını kaybederken, kadının evleneceği adamı aldattığı şahsın durumunun iyi olduğu bilgisi ulaştırıldı.

Tartışmaya Başladılar…

Söz konusu olay, şehir merkezinde yer alan kapalı pazar yerinin önünde gelişti. Alınan bilgilere göre, Bayram A., kısa bir zaman sonra evleneceği Şevval S.’yi, Ali İhsan D. ile beraberken gördü. Bunun üzerine cinnet geçiren Bayram A. bir süre boyunca Şevval ve İhsan ile tartışmaya başladı.

37 Yaşındaki Eşiyle 56 Yaşındaki Ali İhsan D.’yi Bıçakladı

Bayram A., evlenmek üzere olduğu Şevval S. (37) ile Ali İhsan D.’yi (56) defalarca kez bıçakladı. Eşini öldüren adam, Ali İhsan D.’ye ise 3 bıçak darbesi vurdu. Ali İhsan D.’nin durumunun iyiye gittiği söylendi.

Eşi Öldü, Ali İhsan D. Yaşıyor

Olayın ardından hemen olay yerine gelen acil sağlık ekiplerinin ilk müdahalesiyle birlikte yaralı kadın ve erkek Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine götürüldüler. Şevval S.’nin tüm müdahalelere rağmen öldüğü bilgisi ulaştırıldı. Ali İhsan D.’nin durumunun ise ciddiyetini korumasına rağmen eskiye nazaran daha iyi olduğuda iletildi.

Olayın faili olan Bayram A. ise polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Sosyal Medya Karıştı

Olayın ardından sosyal medyada ve haber sitelerinde yapılan yorumlar tartışma yarattı. Çoğu kişi “oh olmuş” “iyi olmuş” gibi tabirler kullanarak kadına lanet yağdırdı. Bunlara karşılık da tepki gelince gündem karıştı.

Adamın yaşından utanması gerektiğine dair birçok yorum yer aldı. Kadının ise yaptığının büyük bir hata olduğunu ama ölmesi için yeterli bir sebep olmadığını savunanlarla, adamın yaptığı hareketin iyi bir şey olduğunu savunanlar karşılıklı olarak atıştı.

Durumu İyiye Gidiyor…

Zenlı Bayram A.’nın mahkemeye ne zaman çıkacağı, kaç yıl hapis cezası alacağı, nasıl bir savunma yapacağı büyük merak konusu olmuş durumda. Hastanedeki 56 yaşındaki  Ali İhsan D’nin ise durumunun saat saat iyiye gittiği bilgisi iletildi.

Hayatını kaybeden genç kadın ise yapılacak olan otopsi işlemlerinin ardından defnedilecek. Olayı duyan genç kadının yakınları hastanede sinir krizi geçirdiler. Ağıt yaktılar…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ