Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

FETÖ’nün Sözde Türkiye İmamı Yakalandı!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün sözde Türkiye imamı M.Y., MİT ve Emniyet ekiplerince gerçekleştirilen ortak operasyon sonucunda yakalanarak gözaltına alındı.

  • 28 Ağustos 2019
  • 7.341 kez görüntülendi.
FETÖ’nün Sözde Türkiye İmamı Yakalandı!
Konu Altı

FETÖ’nün sözde Türkiye imamı, MİT ve Emniyet ekiplerinin İstanbul’da ortak bir şekilde düzenlediği operasyon sonucunda gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve MİT İstanbul Bölge Başkanlığı tarafından FETÖ’nün deşifre edilmesiyle ilgili yürütülmekte olan koordineli çalışmalar çerçevesinde, dün Kartal’da “gaygubat evi” olarak isim takılan FETÖ’ye ait hücre evine bir operasyon gerçekleştirildi.

Yüklü Miktarda Para Bulundu

MİT ve Emniyet yetkilileri tarafından ortak gerçekleştirilen operasyonda, örgütün sözde Türkiye imamı olan M.Y. ile ByLock’tan aranması olan eşi G.Y. ve örgüt üyeleriyle sürekli irtibat halinde olan kızı B.Y. gözaltına alındı.

Adres didik didik arandı. Yapılan arama sonucunda ise 6.800 TL, 2.800 $ ve 15.980 € bulundu. Bunların yanı sıra çok sayıda dijital malzemeyle örgütsel dökümana da ulaşıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ