Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Fetullah Gülen Öldü mü? Flaş İddia…

  • 25 Temmuz 2019
  • 352 kez görüntülendi.
Fetullah Gülen Öldü mü? Flaş İddia…
Konu Altı

Her 15 Temmuz hain darbe girişimi yıldönümünde Pensilvanya’ya Fetullah Gülen’e ait malikanenin önüne giderek eylem yapan Sisi bu kez flaş bir iddia ile geri döndü. Fetullah Gülen’in ağır hasta olduğunu iddia eden Sisi, tanık olduklarıyla ilgili bilgi verdi.

Pensilvanya’ya Fetullah Gülen’e ait malikanenin önüne eylem yapmaya giden Sisi lakabıyla bilinen Seyhan Soylu, çok farklı bir olaya tanık olduğunu ifade etti. Sisi tarafından yapılan iddiaya göre kaldığı otel Pensilvanya Üniversitesi Hastanesi’nin yakınlarındaymış. Gülen’in evine gitmek için aracıyla yola çıkmaya hazırlanırken hastane önünde başı kapalı dua eden birçok kadın ve çok sayıda araç gördüğünü anlatan Sisi, ilk başta ne olduğuna dair anlam veremediğini söyledi.

Fetullah Gülen’in malikanesine giderek eylemini gerçekleştiren Sisi, dönüşte orada yer alan bir benzinciye uğrayıp flaş haber alıyor. Ürdünlü olan benzinci daha önce Gülen’in evine davet edilenler arasında bulunuyor.

Benzincinin kendisine 3 gün önce Gülen’in hastaneye kaldırıldığını, 15 gün öncede yoğun bir şekilde silah sesleri duyduklarını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ