Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Galatasaray’ın Hocası Çocuğuna Rezil Olduğunu, İstifa Edeceğini Açıkladı!

  • 23 Kasım 2018
  • 458 kez görüntülendi.
Galatasaray’ın Hocası Çocuğuna Rezil Olduğunu, İstifa Edeceğini Açıkladı!
Konu Altı

Galatasaray Tekerlekli Basketbol Takım Koçu olan Sedat İncesu, Aylardır tek kuruş paranın hesabına geçmediğini anlattı. Florya’dan evine yürüyerek gittiğini ileten İncesu, çocuklarına karşı büyük rezil olduğunu anlattı. Çocuğunun kumbarasındaki paraları aldığını anlatan İncesu, bunun çok gurur ve onur kırıcı bir durum olduğunu sözlerine ekledi.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Teknik Direktörü Sedat İncesu, istifasını Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Galatasaray’da yaşanmakta olan mali sorunlar sebebiyle en fazla zarar gören şube olarak öne çıkan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takım hocası İncesu, Twitter üzerinden “Bitti..” Başlığı ile ayrıldığını takipçilerine duyurdu.

Ardından Fanatik Gazetesi’ne bir takım açıklamalar yapan İncesu, artık bu kadar dayanabildiğini, Avrupa’ya kendilerini göndermemek amacıyla ellerinden geldiklerini yaptıklarını ve sonunda göndermemeyi başardıklarını söyledi. Aylar boyunca tek kuruş almadan çalıştığını anlatan İncesu, şuanda 5 kuruş parasının kalmadığını ve tesisten eve yürüyerek gidip geldiğini söyledi. Çocuğunun kumbarasındaki paraları aldığını anlatan İncesu, bunun büyük rezillik olduğunu sözlerine ekledi.

AVRUPA’YA GÖNDERMEDİLER, SONRA VAZGEÇTİLER!

Galatasaray’da yeni sezon başlamadan önce Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesi’nin kapatılacağı yönünde haberler yayılmış, ardından ise yönetim kararıyla birlikte takımın Şampiyonlar Ligi’ne katılması için gerekli bütçenin aktarılmayacağı yönünde açıklama gelmişti. Yaklaşık 100 – 150.000 TL arasındaki maliyet sebebiyle Galatasaray’ı Avrupa’ya göndermeyen Galatasaray, kupaya katılım gerçekleştirecek olan üçüncü Türk temsilci Karabükspor’un kapatılmasıyla tekrardan başvuru hakkı kazanmıştı.

Gelen tepkilerle birlikte Karabükspor’un yerine tekrardan Şampiyonlar Ligi başvurusunda bulunan Galatasaray’ın sunmuş olduğu bu istek Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nca onay aldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ