Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Game of Thrones’un 8. Sezonuna Dair İlk İpucu Geldi!

  • 22 Haziran 2018
  • 1.927 kez görüntülendi.
Game of Thrones’un 8. Sezonuna Dair İlk İpucu Geldi!
Konu Altı

not: Haberin içeriğinde sıra hakkında spoiler olabilir, yazıyı okumadan önce hatırlatalım istedik.

Game of Thrones’un 7. sezonu, hepimizi merakta bırakan bir düzine olayla doluydu. Tüm karakterler, kendilerinden beklenmeyen bir sürü adım attılar ve hepimizi şaşkına çevirdiler. En çok şaşırtan ıra ise Jamie Lannister oldu. Uğruna onlarca us almaz olaya bulaştığı tek aşkı Cersei’ye sırt çeviren Jamie, bunu yaparak aslında bir nevi ‘dünyayı kurtardı’ diyebiliriz.

Game of Thrones’un Geçmişini Anlatacak Sıra İçin Ad Önerileri Ortaya Çıktı (Anket)

Cersei’nin, Jon Snow ve Daenerys Targaryen’a, onlara yardım edeceğini söyleyip sonrasında tüm bu konuşmaların yalan olduğunu Jamie ile paylaşması üzerine, Jamie arkasını dönüp gitmişti. Geçtiğimiz günlerde oyuncu ile gerçekleştirilen bir söyleşide ise ‘Uğruna küçük bir çocuğu aşağı atmayı göze aldığı kadını karşısına alması’ soruldu ve oyuncu oldukça mantıklı bir cevap verdi;

“Bence hepsi birbiriyle bağlantılı. ‘Aşk için yaptıklarım’ diyerek Bran’ı aşağı itmesiyle Cersei’yi bırakıp gitmesi aynı sebebi taşıyor. Çünkü Jaime Cersei’ye Kuzey’i korumazlarsa öleceklerini söylüyor. Yani bir gelecekleri olmayacak ne kendileri, ne çocukları, ne de öbür insanlar için. O yüzden Kuzey’e gitme kararı alıyor.”

Nikolaj Coster-Waldau’ya sorulan öbür sual ise ‘Birlikte çalışılması en basit olan oyuncu kimdi’ oldu. Coster-Waldau’nun bu soruya verdiği cevap ise 8. sezona dair ufakta olsa bir ipucu veriyor. “Liam Cunningham’la (Davos Seaworth) çalışmaktan çok keyif aldım. Beraber sahneler çektik ve iyi anlaşıyoruz. Daha derinine inmeyeceğim çünkü spoiler vermiş olurum.” diyen aktör, 8. sezonda Davos Seaworth karakteri ile Jamie Lannister’ı bolca bir arada göreceğimiz mesajını da vermiş oldu.

Game of Thrones’un Khaleesi’si Emilia Clarke’dan Duygusal Veda

Jamie ile Davos, aslında daha önce bir kez Ejderha Çukuru sahnesinde Cersei ile pazarlık yapmaya gidildiğinde karşı karşıya gelmişti ancak bu sahne ikili için oldukça kısaydı ve iletişim kurmamışlardı. Son sezonda tüm karakterlerin yollarının bir şekilde kesiceğini zaten tahmin ediyoruz ancak Jamie ile Davos’un yol arkadaşlığı, bu beklentilerimizden biri değildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ