Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Game of Thrones’un Spin Off Dizisinde Göreceğimiz 6 Karakter

  • 15 Haziran 2018
  • 421 kez görüntülendi.
Game of Thrones’un Spin Off Dizisinde Göreceğimiz 6 Karakter
Konu Altı

Tüm sezonlarıyla dünya çapında oldukça büyük zevk ve alaka toplayan Game of Thrones’un spin-off’u orijinal serinin öncesini anlatacak. HBO, Game of Thrones’un Kahramanlar Çağı’nda geçecek yan dizisi hakkında hiçbir ipucu vermiyor. Kahramanlar Çağı, Westeros’ta geçen gizemli bir çağ olmasına karşın karakterler hakkında bazı tahminler yapmak için çok da erken değil. Gelin hep beraber dizide görme ihtimalimiz olan karakterleri ele alalım. 

Diriliş Ertuğrul Oyuncusu Alper Atak, Game of Thrones’a Transfer Oluyor!

Brandon Stark

Nam-ı öbür Bran the Builder, Stark Hanesi’nin kurucusu. Kurucu olarak bildiğimiz Brandon, Westeros’taki ak gezenler ile yapılan ‘Long Night’ adlı ilk savaştan sonra canlıların hiç yaşamadığı karlı bölgeyi kendi bölgesinden ayırmak için duvar ören kişidir. Spin-off, ak gezenlerin geçmişini göstermeyi vaat ettiğinden büyülü duvarını inşasını görebilmemiz için Brandon Stark’ı da dizide görmemiz mümkün. Dizideki 3 gözlü kuzgun olan Bran, ismini bu kişiden almıştır.

Zeki Lann

Lann, Lannister Hanesi’nin kurucusu. Casterly Kayası’nı nasıl ele geçirdiğiyle ilgili hikayeler farklılaşmaktadır. En kabul gören hikayelere göre Zeki Lann, Kaya’ya giren saklı bir geçit bulmuştur, Kaya’nın girişi öyle darmış ki Lann’in kıyafetlerini çıkarıp üzerine tereyağı sürerek geçmesi gerekiyormuş. Lann, oldukça detaylı ve gizemli bir ıra olduğu için onu da spin-off’da görme ihtimalimiz yüksek.  

Fırtına Kralı Durran

Bir zamanlar en güçlü krallıklardan birisi olan Baratheon, bazı rivayetlere göre Durran tarafından inşa edildi. Onun hakkında çok çok şey bilinmemesiyle beraber tekrar bazı rivayetlere göre Durran, zarif bir tanrıçayla evliydi. Her karakterde olduğu gibi bu tip gizemler onu spin-off’da görmemizi sağlayabilir.  

Game of Thrones Yapımcılarının Senaryo Çalınmasın Diye Buldukları Tuhaf Çözüm

Gece Kralı

HBO, Game of Thrones’ta bulunan hiçbir karakterin yan dizide göremeyeceğimizi söylemekte, ancak Gece Kralı onlardan birisi olmayabilir. İnsanlar için büyük bir tehdit olan ilk ak gezen Gece Kralı’nı spin-off projesinde görmemiz mümkün. 

Ormanın Çocukları

Bran’in geçmişe yaptığı ziyaretlerle beraber orman çocuklarının Andal istilası sonrası ak gezenleri ortaya çıkarttığını gördük. Kahramanlar Çağı’nın başlangıcı olarak kabul edilen olaydan ötürü ormanın çocuklarını da dizide görebiliriz. 

Valyrian Özgür Halkı​

Spin-off, hem Westeros’tan hem de Essos’tan gelen hikayeleri de işleyecekse Dar Deniz’in karşısında geçecek bölümleri, Valyrian’ın özgür halkıyla beraber görebiliriz. En başlarda huzur dolu küçük bir uygarlık olan Valyria, 14 Ateş Madenleri ejderhalarını keşfedene kadar köylerde yaşayıp çobanlıkla uğraşıyordu. Game of Thrones’ta yalnızca eski bir bölge olarak gördüğümüz Valyria, Doom adındaki gizemli bir olayla yok oldu. Kahramanlar Çağı’nda altın dönemini yaşayan Valyrian’ı yan sıra serisinde görmemiz büyük bir ihtimal.

Game of Thrones’un spin-off projesi için yeşil ziya yakan HBO, çok yakında pilot bölüm hazırlıklarına başlayacak. Özgün serinin önümüzdeki yıl çıkış yapacağını göz önünde bulundurursak, bu spin-off projesinin en iyi ihtimalle 2020’de izleyicilerin karşısına çıkacağını söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ