Ekonomi

Garanti Bankası düşük faizli kredi veriyor! Granti Bankası bayram kredisi fırsatını kaçırmayın

Ekonomik sıkıntıların bu kadar yoğun yaşandığı bir dönemde bankalar vatandaşın imdadına yetişiyor. Garanti Bankası düşük faizli kredi fırsatı sunuyor.

Bir çok banka bu zor günlerde ellerini yastığın altına koydu. Öncesinde pandemi sonrasında ise ekonomik krizle başa çıkmak her ailenin kolay kaldırabileceği bir durum olmadı. Bankalar özel günleri asla es geçmiyorlar. Kurban bayramının gelmesi ile birlikte yeni bir kampanya yapan Garanti Bankası bu kampanyayı yeni müşteriler için sunacağını açıkladı. Nakit sıkıntısı yaşayan herkes Granti Bankası bayram kredisi imkanından yararlanabilir. Bunun için yapmanız gerekenleri sizler için araştırdık. Eğer siz de Granti Bankası bayram kredisi çekmek istiyorsanız bu haberi kaçırmayın.

Garanti BBVA mobil bankacılık uygulaması üzerinden Garanti Bankası müşterisi olan herkes kampanyadan yararlanabiliyor. Granti Bankası bayram kredisi hakkında merak edilenler vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor.

Kurban fiyatları zaten aldı başını gitti. İnsanlar kurban kesemese de bayramın tadını doyasıya çıkarmak istiyorlar. Garanti Bankası ihtiyacı olana anında yetişiyor. Granti Bankası bayram kredisi fırsatı ile müşterilerinni her zaman yanında olduğu gösteren banka bir çok farklı kredi fırsatı da zaten sunuyor ancak Granti Bankası bayram kredisi fırsatını kaçırmayın.

clock 2696234 1280

Nakite ihtiyacı olan herkes Granti Bankası bayram kredisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Garanti Bankası, mobil bankacılık uygulaması üzerinden Garanti Bankası müşterisi olan yeni müşterileri için ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kurban Bayramı öncesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebilmesi için bu kampanyayı hazırladı.

Granti Bankası bayram kredisi kapsamında 0,99 faiz oranı ile hizmet sunuyor. Genel olarak aslında bir ihtiyaç kredisi olan Granti Bankası bayram kredisi imkanından yararlanmak istiyorsanız mutlaka haberimizi okumalısınız.

Granti Bankası bayram kredisi kapsamında 5 bin TL’ye varan seviyelerde çekilebiliyor. Garanti Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması üzerinden banka müşterisi olan herkes, anında bu krediden kolayca faydalanabiliyor. Ancak bu krediden faydalanabilmek için banka müşterisi olduktan sonra tam 3 gün içerisinde bu kredi kampanyasına başvuru yapmanız gerekiyor.

Örneğin 5 bin lira kredi çekmek istiyorsanız 12 ay taksitle 450 lira civarında taksitleriniz oluyor ve 5 bin 411 lira geri ödeme yapıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu