Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Giysileriniz için 5 bakım önerisi

  • 26 Ağustos 2018
  • 2.029 kez görüntülendi.
Giysileriniz için 5 bakım önerisi
Konu Altı

Değerli giysileriniz için 5 bakım önerisi6 ay önce

Özel gününüzde armağan edilmiş yün kazak, çocukluğunuzdan bu yana sakladığınız kaşmir etek, annenizden anı ipek gömlek… En sevdiğiniz kıymetli giysilerin hep sizinle olup sevinç vermesi için 3 temizlik ve bakım önerisi sunuyoruz.

Giyim tarzınızda siyaha ağırlık veriyorsanız, zamanla renginin solduğunu ve yıprandığını ayrım etmişsinizdir. Oysaki, kara ceketiniz büro için klasik parçanız, ufak kara elbiseniz hususi davetler için kurtarıcınız olabilir. Güzel havadis, bilgi, salık ise şöyle: Doğru temizlik deterjanı ve yıkama yöntemini tercih ederek, en sevdiğiniz ve sizin için kıymetli giysilerinizi ilk günkü gibi diri tutabilir, yıllar boyunca koruyabilirsiniz.

Yıkama kurallarına göre devinim edin!

İpek, yün, saten, kaşmir, pamuk gibi giysilerin yıkama kuralları birbirinden farklıdır. Pamuklu giysileri düşük ısıda çamaşır makinesinde yıkamak mümkündür. Ancak, ipek ve saten gibi narin kumaşlardan yapılmış giysileri düşük ısıda yıkamak, son radde önemlidir.

Giysileriniz için faydalı deterjanı seçin!

Giysilerinizi temizlerken bakım yapan, rengini koruyan deterjanlar tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede,

  • Giysilerinizin rengi diri kalır.
  • Tüylenme veya yıpranma olmaz.
  • Nazikçe temizlenir, yapısı korunur.
  • İlk gün gibi yeni ve diri görünür.

Siyahların rengini diri tutun!

Çok beğenerek aldığınız kara giysinin ilk günkü gibi diri olmasını sağlayabilirsiniz. Siyahlara hususi bakım deterjanı sayesinde rengi korumak, yıkamada kolaylık sağlamak ve vakit kazanmak mümkündür. Böylece, sevdiğiniz giysileri istediğiniz sıklıkta giyebilir, şık ve bakımlı göründüğünüzden emin olabilirsiniz. Renk koruma özelliği olan sıvı deterjanlar, yıkama sırasında kolayca çözüldüğü için giysilerinizden kolayca durulanır ve simsiyah güzelliği korunur.

Kurutma yönteminde özenli davranın!

Soğuk günlerde sıcacık tutan yün giysilerinizi korumak için kurutma yönteminde özenli davranmalısınız. Mandalla ip veya çamaşır askısına asarsanız, aşağı doğru sarkıp şekli bozulabilir. Kıymetli giysilerinizi hususi deterjan ile yıkayıp bakım yaptıktan sonra çamaşır askılığına düz bir şekilde serin. Bu sayede hem iyice kuruyacak hem şekli korunacaktır.

Giysilerimi seviyorum diyorsanız, ABC sizinle!

Değerli giysileriniz için bütün ihtiyacı tek adımda, ABC Sıvı Deterjan Bakım Serisi’nde bulabilirsiniz. Temizliğin ABC’si sloganıyla, kalitesi ve mahsul çeşitliliğiyle yıllardır hayatımızda olan ABC Deterjan anılarımızı ve giysilerimizi korumayı sağlıyor.

En sevdiğiniz kara giysilerinize sizin kadar itina gösteren, solmaya karşı etkili geliştirilmiş hususi formülüyle ABC Siyahlara Hususi Sıvı Bakım Deterjanı’nı derhal deneyebilirsiniz.

ABC Siyahlara Hususi Sıvı Bakım Deterjanı, sevdiğiniz giysileri uzun yıllar keyifle giyebilmeniz için sizinle! Giysilerinizi ABC Deterjan kalitesi ve güvencesiyle temizlerken bakım yapın, geriye sadece stilinizin tadını çıkarmak kalsın!

 

ABC Bakım Deterjanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ