Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Hamile Kadının Karnını Kesip Bebeğini Aldılar!

  • 18 Ekim 2018
  • 931 kez görüntülendi.
Hamile Kadının Karnını Kesip Bebeğini Aldılar!
Konu Altı

Cani kadın, 8 aylık hamile olan kadının karnını kesip bebeğini çaldı. Ardından ise bir ağaca dikenli tellerle bağladı. Genç kadın dünya basınında büyük yankı uyandırdı.

Brezilya’da ikamet eden henüz 23 yaşındaki Mara Cristiana da Silva, bir ağaca dikenli tellerle bağlanmış şekilde bulundu. Karnı bıçakla kesilen talihsiz kadının 8 aylık bebeği çalındı .

Cesedi Dikenli Tellerle Bağladılar

Akıllara sığmayan, bu kadar vahşet olmaz dedirten bu olay Brezilya’nın güneydoğusunda bulunan Joao Pinherio’da yaşandı. Bölge halkının kanını donduran olay, dünya basınında büyük yankı uyandırdı. Polis ekipleri, genç kadının cansız bedeni bir ağaca dikenli tellerle bağlanmış bir şekilde buldular.

Kucağına Aldığı Bebeği Yeni Doğurduğunu Söyledi

Anne adayını kaçırıp öldüren ve karnındaki bebeğini çalan ise Angeline Rodrigues ve kocası Roberto Gomes da Silva, Mara Cristana’nın hayatını kaybettiren Angeline Rodrigues, kucağındaki bebekle birlikte Sao Lucas’ta yer alan bir hastaneye koştu. Yeni doğum yaptığını söylemesiyle birlikte doktorlar hemen harekete geçti.

Aradan 1 gün geçtikten sonra cesedi bulan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Kısa sürede olayı çözen polis ekiplerine, katil kadın her şeyi itiraf etti. Polis, cinayet anında Angelina Rodrigues’in yanında kocası beraberinde 3. bir kişinin de var olduğu bilgisine ulaştı.

Dünya Basını Çalkalanıyor

Bu vahşi olayın ardından tüm dünya basınında yankı uyandı. Her ülkenin tüm basım birimlerinde yer alan bu olay görenlerin tüylerini ürpertiyor. Önceden filmlerde denk gelinen, şimdi ise gerçekleri yaşanan bu tarz olayların her an devam edebileceğini açıklayan ABD’li bir gazeteci, insanların içerisine merhamet ve sevgi tohumları ekilmezse, bu tarz olayların her zaman görünebileceğini ifade etti.

Bir İtalyan gazeteci ise olayın kan dondurduğunu, böylesine bir vahşet haberini yazıya aldığı için büyük şaşkınlık yaşadığını aktardı. İnsanlığın geldiği son durumun ne kadar korkunç olabileceğini gördüğünü söyleyen gazeteci, bir kez daha böyle bir haber yazmak istemediğini de cümlelerine ekledi.

İngiliz basınında ise olaydan lanet yağdırılarak bahsedildi. Canilerin üstüne üstlük ağaca dikenli telle bağlamalarının büyük bir ruh hastalığı olduğunu, ömür boyu hapis cezası almaları gerektiğini ilettiler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ