İSLAM MEMİŞ TARİH VERDİ! ALTIN PİYASASI DA KARIŞACAK!

Bugüne kadar her dediği çıkan ve vatandaşlar tarafından yakın takibe alınan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten yepyeni açıklamalar geldi. Bugün 18 Türk Lirası civarında gezinen Dolar kuru, acaba daha da artar mı sorularını da beraberinde getirdi. Vatandaşlar, doların 18 Türk Lirasını geçerek 19 Türk Lirası olup olmayacağını merakla takip ediyor. Kamupersoneli.net‘te yer alan haberin içeriğine göre, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten de konuyla alakalı olarak çok önemli açıklamalar ardı ardına geldi. Eylül ayı içerisinde çarşının çok karışacağını da söyleyen İslam Memiş, bu süreç içerisinde en çok kazandıracak olan, en çok gelir getirecek olan yatırım aracını açıkladı. Buna göre dolar değil ama altın ve gümüş ile euro ve sterlin yatırımcılarına büyük kazançlar sağlayacak şeklinde konuştu. Youtube kanalı üzerinden de önemli açıklamalarına devam eden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yıl sonunda en çok hangi yatırım aracının kazandıracağını açıklayarak kendisini takip edenleri şok etti.

RAKAMLAR BU ARALIKLARDA SEYREDECEK!

“Dolara şiddetli tokat atılacak olan, Temmuz ve Ağustos aylarında piyasalardan olabildiğince uzak durun” diyen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, bir bant aralığının belirlendiğini ve artık herkesin tatile çıktığını söyledi. İslam Memiş, “bu bant aralığında farklı herhangi bir gelişme olmasını beklemeyin” diyerek dolar kuru için belirlenen bir bant aralığı olduğunu söyledi. İslam Memiş’in aktardığına göre Ağustos ayında dolar kuru bant aralığının 17 Türk lirası ile 18 Türk lirası aralığında seyretmesi bekleniyor. Gram altın ise 950 lira ile 1000 Türk lirası aralığında olacak. Ons altın 1680 ile 1780 aralığında seyrederken, Ons gümüşün de fiyatı 19 ile 20 dolar aralığında seyredecek. İslam Memiş, altın, dolar ve gümüşün yaz tatili döneminde bu aralıklarda seyredeceğini belirtti.

GRAM ALTIN 1.450 LİRA OLACAK!

Jeopolitik sorunların da tırmanmaya başladığının altını çizen İslam Memiş, yıl sonuna kadar gram altında önce 1200 lira devamında ise 1450 Türk lirası seviyesine gelinmiş olacağını aktardı. Ağustos ayı içinde altında da düşüşler olabileceğini haber veren İslam Memiş, yatırımcıya bunu satış için değil de alım için fırsat olarak düşünüp değerlendirmesini önerdi. İslam Memiş, “Elinde altın ve gümüş bulunduranlar sakın ola ki bu dönem satıp düşük fiyattan tekrar yerine koyarım hayali içinde olmamalılar. Eylül ayında çarşı pazarın karışacağı bir dönem gelecek” dedi.

Her dediği çıkan İslam Memiş

DOLAR YIL SONUNDA 20 – 21 LİRAYI BULACAK!

Doların artık toparlanma eğiliminde olduğunu belirten İslam Memiş, uluslararası piyasalarda doların kısa vadede çok artmayacağını söyledi. Dolar yıl sonunda yatırımcısına kazandıracak diyen İslam Memiş, “Yılın son çeyreğine baktığımız zaman dolar kurunun 20-21 lira aralığında seyretme ihtimali çok yüksek” dedi.

Her dediği çıkan İslam Memiş

EURO VE STERLİN KAZANDIRACAK!

İslam Memiş, yatırımcıya 2022 yılının sonunda en çok euro, sterlin, altın ve gümüşün dolardan çok daha fazla kazandıracağını söyledi. Dolar 21 lirayı görecek olsa da bunlar ondan daha çok kazandıracak yatırım araçlarıdır dedi.