EkonomiGündem

Herkese 5 bin Türk lirası! Para ihtiyacı olanlar dikkat!

HESAPLARA 5 BİN TÜRK LİRASI YATIYOR! İSTEYEN ATM’DEN ÇEKEBİLİR!

Para ihtiyacı olan var mı diye sorsak, kimin ihtiyacı yok ki sorusuyla sorumuza karşılık alırız. Özellikle günümüz şartlarında ekmek gibi, su gibi ihtiyacımız var paraya. Hatta ekmek ve sudan daha fazla ihtiyacımız var, zira ekmeği ve suyu da parayla alabiliyoruz. Hal böyle olunca para kazanmanın yolları da ekseriyetle araştırılıyor. Bugün milyonları sevindiren bir haber geldi. Paraya ihtiyacı olan herkese bugün anında 5 bin Türk lirası veriliyor.

Kamupersoneli.net‘te yer alan haberin içeriğine göre; Acil olarak nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara yardım eli ve çözüm fikirleri bankalardan geliyor. Acele bir şekilde nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, bankaların fırsatlarını yakalamak için birbiri ardına araştırma yaparlarken bu noktada devreye giren banka, İş Bankası oldu. İş Bankası tarafından yapılan bir açıklamaya göre banka müşterilerine eşsiz bir fırsat sunulduğu aktarıldı. Banka tarafından yapılan duyuruya göre İş Bankasının müşterisi olanlara 5 bin Türk Lirası’na kadar faizsiz ve masrafsız avans verileceği aktarıldı.

Önerilen İçerik :   75 bin liraya kadar hem faizsiz hem geri ödemesiz destek verilecek! Detaylar belli oldu!

PEKİ FAİZ NE ZAMAN İŞLETİLECEK?

İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği sayesinde İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış bulunan müşterilerin yararlanabileceği belirtilen ve her müşterinin kampanyadan sadece bir sefer yararlanabileceği aktarıldı. Kampanyanın faizsiz 5 ay vade ile sınırlandırıldığı belirtildi 5 aydan fazla olan vadelerde ve 5 bin Türk Lirasının üzerini geçen tutarlarda geçerli olmak şartıyla faiz oranların uygulanabileceği ifade edildi.

pexels ibrahim boran 8643438

KAMPANYA 5 BİN TÜRK LİRASI İLE SINIRLI!

İş Bankası tarafından yapılan açıklamalar kapsamında kampanyanın İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden faydalanarak İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusunu gerçekleştiren, başvuruları onaylanmış müşteriler için geçerli olduğunun altı çizilerek, kampanyadan yararlanmak için ise kullanılacak olan Taksitli Nakit Avans tutarının 300 Türk Lirası ile 5 bin Türk Lirası arasında olacağı belirtildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI!

“Kampanya her müşteri için kredi kartı başvurularının onaylarını takip eden 7 gün içerisinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi ise sadece 1 yıl olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ise şunlardır; İş Bankası Bireysel Kredi Kartları ve İş Bankası Ticari Kredi Kartları.”

Önerilen İçerik :   Su Ürünleri Hali balık fiyatları! Güncel balık hali fiyatları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu