Hıncal Uluç öldü mü? Hıncal Uluç vefat mı etti? Hıncal Uluç’un sağlık durumu nasıl sorularının yanıtı bugünün en çok merak edilen konuları arasında yer alıyor.

Twitter gündemine bomba gibi düşen iddialarda Hıncal Uluç’un hayatını kaybettiği aktarılmıştı. Peki Hıncal Uluç öldü mü? Hıncal Uluç vefat mı etti? Hıncal Uluç’un sağlık durumu nasıl? İşte konu ile ilgili son dakika gelişmeleri…

CNNTürk’te yer alan habere göre, yoğun bakıma kaldırılan ve entübe edilen gazeteci Hıncal Uluç’un vefat ettiğine dair çıkan haberlerin asılsız olduğu ortaya çıktı. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, gazeteci Fatih Doğan, yaptığı açıklamada Hıncal Uluç’un son durumunun stabil olduğunu duyurdu.

Hıncal Uluç öldü mü? Sağlık durumu nasıl? Hıncal Uluç vefat etti iddialarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi!

Sabah Gazetesi Spor Yazarı Fatih Doğan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Hıncal Uluç öldü!” yanlış bilgisini düzeltmek içim ilgilenen en yakın kişiyle konuştuğunu belirterek, 3 saat önce zaruret üzerine bu paylaşımı yaptığını aktardı. Fatih Doğan yaptığı açıklamada yine benzer bir dolaşım olunca 22.15’te yeniden sorduğunu ancak durumunun stabil ve yoğun bakımda tedavisine devam edildiğini dile getirdi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Tahir Kum da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada bayram vesilesiyle sevgili Öcal Uluç üstadını aradığını dile getirerek, sesinin kötü geldiğini sebebinin ise Hıncal Uluç’un yoğun bakıma alınmış olması olduğunu kaydetti.

Hıncal Uluç öldü mü? Sağlık durumu nasıl? Hıncal Uluç vefat etti iddialarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi!

DURUMUNUN AĞIR OLDUĞU SÖYLENMİŞTİ

Konuyla ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, Hıncal Uluç’un yakın dostlarından Sami Çölgeçen geçtiğimiz günlerde T24’e Hıncal Uluç’un sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada doktorla konuştuklarını Hıncal Bey’in durumunun oldukça kritik olduğunu söyleyerek, kendisinin zaten 1 böbreğinde sıkıntılar olduğunu ve böbreğini kaybettiğini belirtmişti.

Yine konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, şimdi de diğer böbreğinde de çok ciddi sıkıntılar ortaya çıktığını söyleyen Sami Çölgeçen, bununla birlikte başka sağlık sorunları da olduğunu kaydederek, kendisin şu an yoğun bakımda yattığını ve durumunun ağır olduğunu öğrendiklerini öğrendiklerini söylemişti.