Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

İBB’ye 2 Üst Düzey Atama! İnsan Kaynakları ve Özel Kalem…

Ekrem İmamoğlu’un İBB başkanı olarak göreve başlamasının ardından üst düzey yönetimde yeni atamalar yapılmaya devam ediliyor. İBB’nin İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’na Nurcan Alan atandı. Özel Kalem Müdürlüğü’ne ise Yavuz Saltık getirildi. İki önemli isim İBB için çalışacak.

  • 03 Temmuz 2019
  • 293 kez görüntülendi.
İBB’ye 2 Üst Düzey Atama! İnsan Kaynakları ve Özel Kalem…
Konu Altı

Sözcü tarafından paylaşılan habere göre Bakırköy Belediyesi’nde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan Nurcan Alan, İBB’nin Yeni İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı oldu. Alan’dan önce Ferrah Şarman’ın yer aldığı bu pozisyon, İBB’nin kalbi niteliğinde. Özel Kalem Müdürlüğü’ne ise Yavuz Saltık atandı.

Art Arda İstifalar Gelmişti

Ekrem İmamoğlu’nun göreve başladığı 28 Haziran günü, İBB Genel Sekreteri başta olmak üzere 7 yardımcısı ve Hukuk Müşaviri ortak bir açıklama yaparak istifa ettiklerini açıklamışlardı. Hemen sonrasında ise Metro İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Kasım Kutlu ve İSPARK Marina Bakım ve Onarım Şefi Hüseyin Hacıoğlu’da görevlerinden istifa etmişti.

İBB Genel Sekreteri Belli Oldu!

İmamoğlu, bu istifaların hemen sonrasında ise İBB Genel Sekreterliği’ne vekaleten atanan ismin 2014 yılından itibaren Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Mehmet Çakılcıoğlu olduğunu belirtmişti. Yavuz Erkut ve Murat Ongun’un ise başkan danışmanı olarak görev yapacağını kamuoyuna duyurmuştu.

Katıldığı bir TV programında kamuoyunu bilgilendiren İBB Başkanı İmamoğlu, eski TÜPRAŞ Genel Müdürü olan Yavuz Erkut’un İBB Genel Sekreteri olarak atanacağını, bakanlık onayı, güvenlik soruşturması ve bu noktadaki diğer tüm prosedürlerin hızla devam ettiğini sözlerine eklemişti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ