Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

İçişleri Bakanı Soylu, Gömülen Terörist Cesedinin Jandarma Ekipleri’nce Çıkarıldığını Açıkladı!

  • 24 Aralık 2018
  • 351 kez görüntülendi.
İçişleri Bakanı Soylu, Gömülen Terörist Cesedinin Jandarma Ekipleri’nce Çıkarıldığını Açıkladı!
Konu Altı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır sınırları içerisinde yer alan Hani ilçesinde şehit edilerek hakkın rahmetine kavuşan Nazım Tuncer tarafından etkisiz hale getirilen terör örgütü mensuplarından birinin cesedinin gömüldüğü yerden Jandarma ekipleri tarafından çıkarıldığını dile getirdi.

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Danışma Meclisi’nde birtakım açıklamalar altına imza atan Soylu, şehidimizin öldürdüğü teröristin leşinin Jandarma ekipleri tarafından gömüldüğü yerden çıkarıldığını anlattı.

Kocaeli’de Açıklamalar Yaptı

İçişleri Bakanı Soylu, AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Danışma Meclisi’ne katılım gerçekleştirdi. Kocaeli’de yer alan İzmit ilçesinde yapılan söz konusu programa tek katılan isim Soylu değildi. AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ahmet Büyükgümüş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özek, Kocaeli ilçe belediye başkanları ve teşkilatlar katılım gerçekleştirdi. Katılımın çok yoğun olduğu programdaki kalabalık dikkat çekiciydi.

“Leş Gömüldüğü Yerden Çıkarıldı”

Soylu, terörle mücadeleye yönelik birtakım açıklamalar yaptı. Peşinde olunan terör örgütü mensuplarıyla tesadüfen karşılaşan şehidimiz Nazım Tuncer’in ikiz çocukları olduğunu iletti. Soylu’nun cenaze törenine katıldığı esnada şehit annesinin kendisine “intikam alınacak mı” sorusuyla birlikte kendisinin zaten intikamın alındığını, şehit Tuncer’in hem kendi intikamını, hem de daha önce şehit edilen tüm askerlerin intikamını kendisinin aldığını açıkladığını söyledi. Bu sabah Tuncer’in öldürdüğü 2 teröristten birinin cesedinin bulunduğunu ve gömüldüğü yerden Jandarma ekipleri tarafından çıkarıldığını açıkladı.

Dağdaki Gençler Kurtarılmaya Çalışılıyor

Terörle mücadele çalışmaları çerçevesinde terör örgütleri bünyesinde yer almaya başlayan tüm gençleri ikna etmek için güzel bir politika geliştirdiklerini ve bunu uygulamaya aldıklarını anlatan Soylu, Terör örgütüne katılım gerçekleştiren gençlerin aileleriyle birer birer görüştüklerini ifade etti. Aileleri ile birlikte terör mensubu gençlerin ikna edilmeye çalışıldığını, o örgütün pis durumlarından gençleri çekip çıkarmak için tüm mücadeleyi verdiklerini belirtti.

Fırat’ın batısı ve doğusuna değinen Soylu, kimsenin Türkiye’nin gücünden yana endişe duymamasını hem batının hem doğunun, hem Kandil’in tertemiz bir hal alana kadar Türkiye’nin oralarda olacağını söyledi. Şuanda da temizlenecek gücün olduğunu ileten Soylu, 24 Haziran seçimlerinden sonra çok daha büyük bir gücün lazım geldiğini anlattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ