Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

İDO’dan bayram için 42 ek sefer

  • 13 Ağustos 2018
  • 333 kez görüntülendi.
İDO’dan bayram için 42 ek sefer
Konu Altı

Açıklamaya göre, “Kurban Bayramı Tarifesi” uygulayacak olan İDO,  bayram boyunca oluşacak trafik yoğunluğunun da önüne geçmeyi hedefliyor.

İDO, 17-26 Ağustos’ta bütün hatlarda 5 bin 843 sefer gerçekleştirerek,  450 bini aşkın araçla yaklaşık 5,5 milyon yolcu kapasitesine ulaşacak.  

En yoğun günlerin tatilin ilk ve son günleri olacağını hesaba katan  İDO, hızlı feribot, otomobil vapuru ve deniz otobüslerinde, 42 ek seferle  yolcularına hizmet verecek.  

İDO bayram boyunca hızlı feribotta yaklaşık 860, hariç hat deniz  otobüsünde 405, iç hat deniz otobüsünde ise 108 sefer gerçekleştirecek. Otomobil  vapuru hatlarındaki 4 bin 470 seferle beraber Kurban Bayramı boyunca sefer  sayısı yaklaşık 5 bin 843’e ulaşacak.  

İDO, ayrıca 18-26 Ağustos’ta Deniz Otobüsü Dahil Hatlar ve Sirkeci-Harem  AV hattında hafta sonu ve tatil günleri tarifesi uygulayacak. 

Eskihisar-Topçular hattında kredi kartıyla ödeme kolaylığı  

İDO, Kurban Bayramı boyunca bayram ve tatil dönemlerinde en çok  tercih edilen Eskihisar-Topçular hattında doldur-boşalt sistemiyle hizmet vermeye  devam edecek. 

Eskihisar-Topçular gişelerinde nakit, HGS veya temassız banka  kartlarıyla ödeme seçeneklerine ek olarak kredi kartıyla ödeme seçeneği de  vatandaşlara sunulacak.  

İDO, Kurban Bayramı’nın ardından, okulların açılacağı 17 Eylül’e kadar  kademeli geçişle yaz tarifesine devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ