Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

İETT Otobüsü Küle Döndü!

Beykoz’da Anadolu Kavağı Yuşa Yolu üzerinde seyretmekte olan otobüs, seyir halindeyken alev aldı. Küle dönen otobüs kullanılmaz hale geldi. İçerisinde bulunan 15 yolcu yara almadan kurtuldu.

  • 04 Eylül 2019
  • 674 kez görüntülendi.
İETT Otobüsü Küle Döndü!
Konu Altı

Anadolu Kavağı – Kavacık hattında çalışmakta olan Selahattin Yıldız’ın idaresinde olan İETT otobüsünün, Anadolu Kavağı Yuşa Yolu üzerinde seyretmekte olduğu anlarda motor kısmından alevler yükseldi. Sürücü hemen aracı sağa çekerek yolcuları indirdi.

Yangına ilk müdahaleyi elindeki yangın tüpüyle yapan sürücü, ardından itfaiye ekiplerine haber vererek yardım istedi. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın sonucunda otobüs küle döndü. 15 yolcu ise herhangi bir yara almadan kurtuldu.

Sürücü Yıldız, hareket halinde olduğu esnada aracın motor bölümünden ani bir şekilde duman ve alev çıktığını ifade ederek, otobüsü hemen sağa çekerek yolcu tahliyesi yaptığını anlattı. Ardından ise yangın tüpüyle müdahale edip, itfaiye ekiplerine haber verdiğini de sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ