Eğer konu aşk hayatı olursa herkesin bazı kuralları oluyor. Posta’da yer alan habere göre, flört ettiğiniz kişinin size uygun olup olmadığını öğrenmek için bazı testler uygulayabilirsiniz. Özellikle erkekler, bir kadında aradığı tüm özellikleri anlamak için bazı testlere başvuruyor.

Peki, erkekler kadınları nasıl test ediyor? Haydi hep birlikte o kritik 5 maddeye bakalım…

İki taraf içinde önem taşıyan İlk buluşma iple çekilse de erkekler, ilk buluşmalarda karşısındaki kadını tanımak için siz farkında olmadan bazı testler yapıyor. İşte o testler…

İlk buluşmada bu 5 şeyi sakın yapmayın! İşte en kritik hatalar! Erkekler kadınları böyle…

1-KISKANÇ BİR KADIN MISINIZ?

Çoğu erkek, kadın arkadaşları hakkında konuşarak ne kadar kıskanç olduğunuzu öğrenmek ister. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, erkekler genel olarak kadınların kıskanç olmasını istemez. Bu nedenle de daha flört aşamasındayken bunu anlamanın bazı yollarını ararlar. Söz konusu bu süreçte başka kadınlarla da flört ederek emin olmaya çalışırlar.

2-ZEKA SEVİYESİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Çoğu erkek dahi değildir fakat aptal da değildir. Yine konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, sevgili olmak istedikleri bir kişinin zekası tüm erkekler için büyük öneme sahip. İşte bu nedenle de flört döneminde zeka seviyesini test etmeye çalışırlar.

İlk buluşmada bu 5 şeyi sakın yapmayın! İşte en kritik hatalar! Erkekler kadınları böyle…

Erkekler sizin ne kadar ilginç olabildiğinizi görmek için farklı şekillerde sizi test eder ve sizinle entelektüel konuşmalar yapıp yapamayacağını ölçmek için de fikirlerinizi hatta politik görüşlerinizi de sorabilir.

3-KİŞİLİĞİNİZİ TANIMAYA ÇALIŞIRLAR

Yine konuyla ilgili olarak aktarılan detaylara göre, erkekler konuşma sırasında farklı senaryolar anlatarak sizin vereceğiniz tepkileri ölçmeye çalışır. Söz konusu bu durum da kişiliğinizi belirlemelerine oldukça yardımcı olur.

Söz konusu yemek olsun, hesabınızda sınırlı para olan bir alışveriş sahnesi, ne olursa olsun. Seçtiğiniz bir şey, aradığınız fikir, onların sizin kişiliğinizin ne olduğunu görmelerine yardımcı olur. Böylelikle de sizin hakkınızda fikir sahibi olarak ilişkiye yön vermeye çalışırlar

4-SON İLİŞKİNİZ NİYE BİTTİ?


Erkekler son ilişkinizin neden bittiğini genellikle merak ederler. Siz ciddi biçimde hasar gördünüz mü? Ya da sizin bağlılık fobiniz var mı? Erkekler tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek ve ilişkiye ona göre devam etmek istiyor.

Bunu yapmaktaki amaçları yalnızca onlara sadık olup olmadığınızı görmek olabilir. Onlar aslında işin köküne inmeyecek ve sizin psikoloğunuz olmaya çalışmayacak, fakat sizin nasıl tepki verdiğinizi gözlemleyecek.

İlk buluşmada bu 5 şeyi sakın yapmayın! İşte en kritik hatalar! Erkekler kadınları böyle…

5-BULUŞMAYI SON DAKİKA İPTAL ETME

Son dakika gelen bir buluşma iptali ne yazık ki çok can sıkıcı olabilir. Fakat erkekler bunu sıklıkla yapıyor ve son dakikada buluşmayı iptal ederek sizin nasıl bir tepki vereceğinizi görmek istiyorlar. Onların burada anlamak istediği şey siz bağımlı biri misiniz? Yoksa umursamaz birisi misiniz? Eğer çok bağımlıysanız muhtemelen hayal kırıklıklarıyla karşılaşmanız mümkün.