Yaşam

İnternetten Dernek Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Devlet Dernek Üyelik Başvurusu!

Günümüzde artık neredeyse herşeyin internetten yapılabilmesi ile işler daha da kolaylaşır hale geldi. Bugün yeni bir uygulama daha çıktı. Artık bir derneğe başvurmak istediğinizde ayağa bile kalkmadan başvuru yapabileceksiniz. İnternetten Dernek Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Devlet Dernek Üyelik Başvurusu!

Biz sizler için İnternetten Dernek Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır onu araştırdık. E-Devlet Dernek Üyelik Başvurusu hakkında tüm merak edilenler ve daha fazlası için derlediğimiz habere bir göz atın.

pexels karolina grabowska 4476375 1

İç İşleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sunduğu e hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Artık E devlet platformunda Dernek Üyelik Başvurusu bölümü de bulunuyor.

Yeni bir hizmet olarak eklenen Dernek Üyelik Başvurusu derneklere kolaylıkla üyelik yapılabilmesi adına bir kolaylık oldu.

pexels andrea piacquadio 3760067 1

Genel Müdürlüğün sosyal medya hesabından “Güçlü Sivil Toplum Güçlü Türkiye” başlığıyla yapılan paylaşımda, “Derneklere üye olmak artık daha kolay. e-Devlet üzerinden ‘Dernek Üyelik Başvurusu’ hizmeti kullanıma açılmıştır.” bilgisine yer verildi.

Paylaşımda yer alan videoda, vatandaşların e-Devlet üzerinden derneklere nasıl üye olabileceği de anlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu