Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

İş Adamıyla Yasak Aşk Yaşadı, Görüntüleri Kaydedip Şantaj Yaptı!

  • 02 Kasım 2018
  • 548 kez görüntülendi.
İş Adamıyla Yasak Aşk Yaşadı, Görüntüleri Kaydedip Şantaj Yaptı!
Konu Altı

Aydın’da yasak aşk hayatı yaşadığı iş adamının görüntülerini kaydeden ve ardından görüntülerle iş adamına şantaj yapan 2 çocuk sahibi Berrin S. delil yetersizliği dolayısıyla beraat etmişti. Ancak kadının şantaja uğrayan eski sevgilisi, şantaja yönelik konuşmaları kanıt niteliğinde mahkemeye sundu. Berrin S. delillerin tamamlanmasıyla birlikte 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Aydın’ın Efeler ilçesinde ikamet etmekte olan evli ve 2 çocuk sahibi işadamı Ahmet Ali T . (41), bundan 3 yıl önce bir yakınını ziyaret etme amacıyla gittiği hastanede tanıştığı hemşire Berrin S. ile yasak aşk yaşadı.

Yine Ahmet Ali T. gibi iki çocuğu bulunan Berrin S. , işadamının eşinden boşanarak kendisiyle evlenmesini istedi. Hemşirenin bu isteğine Ahmet Ali T. tarafından ret cevabı geldi. Boşanmayacağını ileten işadamının bu görüşü üzerine Berrin S. işadamıyla birlikte oldukları esnada tüm anları görüntüye aldı. Gizli kamerayla çektiği görüntüleri işadamına göndererek, eşinden boşanmasını, aksi takdirde bu görüntüleri yayınlayacak olduğunu söyledi.

Kaseti Eski Sevgilisine Verdi

Bu esnada Berrin S tarafından gönderilen mesajı ünlü işadamının eşi fark etti. Bunun üzerine işadamından boşanan kadının ardından Ahmet Ali T.’de, karısını aldattığı Berrin S.’yi terk etti.

Terk edilmeyi hazmedemeyen ve gururuna yediremeyen Berrin S. ise elindeki gizli çekim kayıtlarını eski sevgilisi Öner B.’ye iletti.

İşadamını arayarak görüntülerin kendi elinde olduğunu söyleyen Öner B., 50.000 TL karşılığında görüntüleri yayınlamayacağını eğer belirtilen miktarda ücret yatırılmazsa direkt görüntüleri tüm Türkiye’de yayınlayacağını söyledi. Bunun üzerine ünlü işadamı bunu kabul etmedi. Ardından ise ünlü işadamının aldattığı eşi S.T. ve Öner B. evi bastı ve işadamını darp etti. İşadamı, eski sevgilisinden, boşanan eşinden ve eski sevgilisinin arkadaşından şikayetçi oldu.

Para Cezası Aldı!

3 şüpheliye yönelik “özel hayatın gizliliğinin ihlal edilmesi, tehdit ve şantaj” suçlamalarından dolayı dava açıldı. Aydın Asliye Ceza Mahkemesi’nde işlenen dava sonucunda Öner B. 2 yıl hapis cezasına, Berrin S.’nin kocası S.T.’nin kocası 10 ay hapis cezası alırken Berrin S. ise delil yetersizliği dolayısıyla beraat aldı. Öner B. ve S.T’ye verilen cezalar para cezasına çevrildi.

Her Şeyi Anlattı!

Öner B. ise Ahmet Ali T.’ye giderek olan biten her şeyi açıkladı. İzmir’de gerçekleştirilen duruşmada tanık olarak yer alan Öner B., Berrin S tarafından azmettirildiğini anlatarak, Kendisine elinde görüntüler olduğunu söylediğini, bu görüntüleri de şantaj amacıyla kullanmasını istediğini vurguladı.

Mahkeme daha önce beraat kararı verdiği Berrin S. için yine diğer suçlamalarla aynı şekilde 2 yıl hapis cezası verdi. İyi hal uygulaması yapılarak Berrin S. için ceza 1 yıl 8’aya düşürüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ