Gündem

Kanada’da yılda 1,4 milyon TL maaşla günde 100 şeker yiyecek müdür aranıyor!

İş arayan milyonlarca kişinin yüzünü güldüren bir ilan yayınlandı. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Kanada’da bir şekerleme şirketi, ayda en az 3 bin 500 adet şekerleme yiyecek bir müdür aradığını belirten iş ilanı yayımladı.

Peki Kanada’daki iş ilanına nasıl başvurulur? Kanada şekerleme şirketi iş ilanına nasıl başvurulur? İşte merak edilen soruların yanıtları ve Kanada iş ilanları 2022…

Söz konusu iş ilanına Kuzey Amerika’da yaşayan 5 yaş üstü ve gıda alerjisi olmayan herkes başvuru yapabilecek. Ayrıca aktarılan detaylara göre, şirket, işe alınacak kişinin diş bakımına da destek vereceğini açıkladı.

pexels karolina grabowska 4016580 1
şeker müdürü

1,4 MİLYON TL MAAŞLA ŞEKER MÜDÜRÜ ARANIYOR!

Peki Kanada’daki iş ilanına nasıl başvurulur? Kanada şekerleme şirketi iş ilanına nasıl başvurulur? İşte merak edilen soruların yanıtları ve Kanada iş ilanları 2022…

Kanada’da bir şekerleme şirketi, senede 77 bin dolara (1,4 milyon Türk Lirası) şeker tadım müdürü aradığını duyurdu.

Aktarılan son dakika detaylarına göre, Candy Funhouse şirketi, söz konusu bu görev için ayda en az 3 bin 500 adet şekerleme yiyecek bir kişiyi işe alacak. Söz konusu ilanda “gereken kriterler, şekerin tadını anlayacak bir damağa sahip olmak” şeklinde belirtildi. Yine verilen detaylara göre, ayrıca seçilecek kişinin diş bakımına da destek olunacağı bilgisi paylaşıldı.

Önerilen İçerik :   Fatih Terim şok geçirdi! Taşıdığı tabutun direği elinde kaldı! İşte o görüntüler...

Sözcü Gazetesi’nde yer alan habere göre, 77 bin dolar maaşla işe başlayacak olan Şekerleme tadım müdürünün görevi günde en az 100 şekerlemenin tadına bakarak satışa sunulacak ve onay damgası alacak ürünleri belirlemek şeklinde belirtildi. İşe alınacak olan yetkili ayrıca şirketin şekerleme stratejisinin geliştirilmesinden de sorumlu kişi olacak.

pexels hazel marie 7604357 1
kanada iş ilanı

5 YAŞ ÜSTÜ HERKES BAŞVURU YAPABİLİR

Milyonlarca kişinin yüzünü güldüren iş ilanına Kuzey Amerika’da yaşayan 5 yaş üstü ve gıda alerjisi olmayan herkes başvuru yapabiliyor. Yine aktarılan detaylara göre, dikkat çeken bu rüya gibi iş ilanı için pek çok aday başvuru yaptı.

Yine aktarılan detaylara göre, bazı aileler, söz konusu pozisyon için başvuru yapan “şeker ve çikolata uzmanı” çocuklarının fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Yine aktarılan bilgilere göre, daha önce de şekerleme ve çikolata şirketleri “tadım uzmanı” ilanları yayınlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu