Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Kanserli Eşini Döverek Hastanede Bırakıp Kaçtı

  • 02 Mart 2018
  • 483 kez görüntülendi.
Kanserli Eşini Döverek Hastanede Bırakıp Kaçtı
Konu Altı

Bir dönem haberlere de konu olan Yeşim ile Orhan aşkı, beklenmeyen bir sonla bitti. Kanser hastası eşi için ‘Seninle yaşamak bir ömre bedel’ diyen Orhan, kanser hastası eşine ‘Hastalığından bıktım, intihar et’ diyerek darp etti ve hastaneye bırakarak kayıplara karıştı.

Bir süre önce bir arkadaşı vasıtasıyla tanıştığı Yeşim G. ile evlenme kararı alan Orhan K., çok kısa bir süre içerisinde birbirlerine aşık olarak hayatlarını birleştirmişlerdi. Evlenme kararını verirken Yeşim G., Orhan K.’ye 17 yıldır kanser hastalığına sahip olduğunu ve kendisiyle bir gelecek hayal etmemesi konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Bunun üzerine ‘Ölürüm de seninle evlenmekten vazgeçmem’ diyen Orhan, Yeşim G. ile hayatlarını birleştirme kararı aldı. Bunun için ailesini bile karşısına alan Orhan K. mutlu bir şekilde evlendi.

Bir süre sonra İstanbul’a taşınan çift, bebek planlaması yapmak için çalışmalara başlayarak tüp bebek tedavisi desteği aldı. Kanser olmasına rağmen çocuk doğurmaktan vazgeçmeyeceğini ve bunu Orhan için yapacağını belirten Yeşim, ‘Doğum yapınca hücreler yenilenir’ düşüncesinde karar kıldıklarını ifade etti.

Evliliklerinden yaklaşık 3 ay sonra eşinin uyuşturucu kullanmaya başladığını öğrendiğini belirten Yeşim G., eşinin  kendisine ‘Seninle evlenmek hataydı, bıktım hastalığından, intihar et, ikimiz de kurtulalım’ dediğini belirtti. Son olarak hastanenin giriş kapısında eşinin kendisini darp ederek kaçtığını ifade eden Yeşim G., eşinin hastaneye gizli gizli girip kendisini dövdüğünü de belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ