03 / 06 / 2023

Kardeşlerim dizisinin akıbeti belli oldu mu? Celil Nalçakan yaptığı açıklama ile şok etti!

Kardeşlerim dizisinin akıbeti belli oldu mu? Celil Nalçakan yaptığı açıklama ile şok etti!
iki sezondur ekranlarda duygu seli yaşatan kardeşlerim dizisinin 3. sezonu gelecek mi? Kardeşlerim dizisinin konusu ne? En çok sevilen oyuncusu kim? Detaylar haberimizde...

Yayınlandığı günden beri ülkemizde çok büyük başarılar elde eden ve her yeni bölüm sonrası gündem oluşturan Kardeşlerim dizisi geçirdiği 2 sezonluk sürecin ardından yurt dışında da muhteşem bir başarı elde etti. Yurt dışında birçok ülkede gösterime giren Kardeşlerim dizisi sıra dışı konusu ve hem gençlerden hem de deneyimli isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile en çok sevilen yapımlar arasında. İlk 2 sezonuyla büyük başarı yakalayan ve ilgiyle izlenen dizinin 3. Sezonunun olup olmayacağı ve olacaksa da ne zaman başlayacağı hiç şüphesiz ki izleyicinin en çok merak ettiği konulardan biri.  Kardeşlerim dizisi tecrübeli ve genç oyuncuları bir araya getirdiği için aynı zamanda bir sanat akademisi olarak görülmekte. Nitekim birçok dizi ve yapım, bu diziye ait olan oyuncu düzenini kopyalayarak benzer şekilde projeler ve cast seçimi ile başarı kazanan çeşitli diziler ortaya çıkardılar. Kardeşlerim dizisinin yakaladığı başarı grafiği seviyesine ulaşmak o kadar kolay olmadığı için hep gerisinde kaldılar. 

Dizinin en deneyimli ve en etkili ismi olan oyuncu ise hiç şüphesiz ki, Akif karakterine hayat veren Celil Nalçakan. Her ne kadar kötü bir karakter olan Akif karakterini canlandırıyor olsa da dizinin izlenme oranını yükselten bir diğer sebep olarak Celil Nalçakan’ın muhteşem performansı gösteriliyor. Oynadığı her rolün hakkını veren, duygu aktarımını seyirciye muhteşem bir şekilde yansıtan yakışıklı oyuncunun rol ldığı diziler ciddi bir başarı yakalıyor. 

Kardeşlerim dizisinin akıbeti belli oldu mu? Celil Nalçakan yaptığı açıklama ile şok etti!

Televizyon Gazete’sinde yer alan habere göre akıbeti merakla beklenen “Kardeşlerim dizisinin 3. Sezonu olacak mı? Ne zaman başlayacak?” gibi sorulara kısmen de olsa bir cevap geldi. 3.sezonda da Kardeşlerim dizisinin en önemli oyuncularından olacak olan Celil Nalçakan, aynı zamanda setin en eğlenceli ve en deneyimli ismi. Özellikle genç oyunculara yol gösterici babacan tavrı ile de büyük takdir topluyor. 

Celil Nalçakan’ın resmi twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Kardeşlerim dizisi akıbeti belli olurken, hayranları ise heyecandan yerlerinde duramadılar. Yeni sezonun başladığını duyuran yakışıklı oyuncu, ilk bölümünün senaryosunu okuyup sosyal medyada paylaşarak “Yeni sezonun ilk bölümünü okudum şimdi… AMAN DİYORUM!” şeklinde bir twit yayınladı.

Kardeşlerim dizisinin akıbeti belli oldu mu? Celil Nalçakan yaptığı açıklama ile şok etti!

Böylelikle Celil Nalçakan, aslında hem dizinin üçüncü sezonunun çekileceğini hem de etkili bir şekilde başlayacağını açıklamış oldu. Yeni sezon senaryosunun kendisini de çok heyecanlandırdığını ve meraklandırdığını da ifade etmiş oldu.

Dizinin sadık izleyicileri ise her sezon ilk bölümlerin oldukça hüzünlü geçtiğinin altını çizen yorumlar yaparak, “Bu sezonun ilk bölümünde acaba kim ölecek?” diye sordu. Kardeşlerim dizisinin üçüncü sezonu çekimleri için ekibin Ağustos ayı içinde bir araya gelmesi, çekimlere başlanması ve yeni bölümlerin de Eylül ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

 

0 Yorum

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap