Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Karın Ağrısı Şikayetiyle Hastaneye Giden Adama Yanlış İğne Vurdular! Adamın Kol ve Bacağı Felç…

  • 07 Aralık 2018
  • 425 kez görüntülendi.
Karın Ağrısı Şikayetiyle Hastaneye Giden Adama Yanlış İğne Vurdular! Adamın Kol ve Bacağı Felç…
Konu Altı

Şoför olarak istihdam etmekte olan Murat Bulut isimli bir şahıs, bundan 1 yıl önce 2017 yılı içerisinde Yozgat Devlet Hastanesi’ne karın ağrısı şikayetiyle birlikte gitti. Kendisine yapılan iğnenin sonucunda ise sağ ayak ve yine sağ kolu felç kaldı. Murat Bulut yaşadıklarını anlatırken bazen çok sancılı ağrılar yaşadığını ve bu ağrılan dinmesi için kendisine elektrik verdiğini iletti.

Biçer sezonunda şoförlük yapan Murat Bulut, geçen sene karın ağrısından dolayı kendine yapılan iğneyle birlikte hem ayaktan hemde koldan felç kaldı. 1 yıllık sürede ne gibi sorunlar yaşadığını birer birer anlatan Bulut, Kırşehir’de ikamet ediyor ve engellerini aşmak için destekler istiyor.

Ağrı Dinsin Diye Elektrik!

Tedavisinin yapılması için çok uzun süre boyunca uğraş ve çaba gösterdiğini ve şuanda ayak ağrılarında büyük bir dayanılmazlık yaşadığını ileten Bulut, vücuduna sürekli olarak elektirk veren bir cihaz yerleştirdiklerini anlatarak, bu cihazla hayatında büyük bir kısıtlama yaşandığını ve özgürlüğünün neredeyse hiç olmadığını, yatma şeklini bile ayarlayarak yaptığını anlattı.

Cumhurbaşkanına Seslendi

Anne ve babasının bakıma muhtaç bireyler olduklarını, bu haliye hem anne hem de babasına baktığını ileten Bulut, geçimini sağlayacak herhangi bir gelire sahip değil. Yetkililerden bu hususta destek isteyen Bulut, Erdoğan’a seslendi. Yine Vali Akın, Kaymakam Akeller başta olmak üzere diğer siyasilerin de kendisini duymalarını istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ