Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Karısını 300 Kez Aldatan Adam Canlı Yayında İtiraf Etti!

  • 23 Kasım 2018
  • 612 kez görüntülendi.
Karısını 300 Kez Aldatan Adam Canlı Yayında İtiraf Etti!
Konu Altı

Beyaz TV’de yayınlanmakta olan Nur Viral’in sunuculuğuyla birlikte ön plana çıkan “Hayatta Her şey Var” adlı programda izleyicileri ve Viral’ı şaşkına uğratan şok bir itiraf meydana geldi. Canlı yayına telefon bağlantısı gerçekleştiren ve isminin paylaşılmasını istemediğini belirten bir adam, karısını 300 kez aldattığını itiraf etti.

Kına Gecesinde Aldatmış

16 yıldır evlilik yaşadığı ve karısını kına gecesinde dahi başka biriyle aldattığını anlatan adam, yaşadığı durumun çok farklı olduğunu, bu hususta kendisiyle savaş içerisinde olduğunu iletti. Kendi yörelerinde düğünlerin 3 gün boyunca devam ettiğini ileten adam, İstanbul’dan eşiyle evlenme amacıyla gittiğinde bile eşini kına gecesinde aldattığını belirtti.

Aldatırken bir kez olsun yakalanmadığını fakat eşinin de kendisini aldattığını bir şekilde öğrendiğini belirten adam, Selin Karacehennem’in “neden evlendiniz” sorusu karşısında evliliğin farklı bir şey olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Bir Haftada 4 Kadınla Aldatmış

Sözlerine devam eden şahıs, Eşini neden aldattığını bilmediğini, bu yüzden canlı yayına bağlandığını söyledi. En az 300 kere aldattığını ifade eden adam bundan 15 gün önce 1 hafta içerisinde eşini 4 kez aldattığını iletti. Bu durumdan kendisinin müzdarip olduğunu dile getiren ismini vermek istemeyen seyirci, kendini ara ara muhasebye çektiğini ve bunun etik olmayan bir davranış olduğunu gördüğünü söylüyor.

Selin Karacehennem adam tarafından anlatılan bu şok verici olayı ağzı açık bir şekilde dinledi. Ardından adamın konuşması bitince bunun çok ciddi bir hastalık olduğunu ve acilen tıbbi müdahale yapılması gerektiğini iletti.

Seyirciler ŞOK Oldu

Ekran başında programı izleyen seyirciler duydukları karşısında şok oldular. Gerek Twitter’da gerekse diğer sosyal medyaların tamamında paylaşılan bu olayın bazı kişiler tarafından kurgu olduğu reyting amaçlı yapıldığı belirtiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ